Harrison Ford možná míří do MCU

Harrison Ford možná míří do MCU

Filmy
Harrison Ford možná míří do MCU

Harrison Ford se možná stane součástí Marvel Cinematic Universe. V jaké roli?

236 0
1. říjen 2022, napsal filmfanouch

V březnu 2022 svět opustil herec William Hurt. Za svou bohatou kariéru však zanechal stopu nejen v srdcích fanoušků Marvelu. Představitel generála Thaddea E. „Thunderbolta“ Rosse se přitom ještě ani nestihl na filmovém plátně stát obávaným Red Hulkem. Nabízí se tak otázka, zda se po vzoru tragického úmrtí Chadwicka Bosemana (ztvárňujícího Black Panthera) dočká i postava ztvárněná Hurtem věčného odchodu, a nebo v tomto případě dojde na přeobsazení. Marvel Studios se sice oficiálně nevyjádřilo, avšak odpověď na tuto otázku dost možná nabídl únik informací. 

Thunderbolt Ross by se měl totiž údajně objevit v chystané anti-hrdinské týmovce Thunderbolts (v komiksech je tým pojmenován právě po něm), přičemž není jisté, zda by zde definitivně došlo i na Rossovu přeměnu v Red Hulka. Dle zmíněného informačního úniku by však měl být hlavním kandidátem na tuto roli Harrison Ford. Hvězda Star Wars, Blade Runnera či Indiana Jonese měla být údajně ohlášena už na D23 Expu, nakonec ale došlo k rozhodnutí, že se toto oznámení ponechá na příště, aby Fordovo připojení k MCU nekradlo světla reflektorů panelu pátého pokračování Indiana Jonese.

Vyvstává tak ale otázka, zda byl Ford pouze kandidát a roli odmítl, a nebo se s ním skutečně dá počítat. Fordovi je ostatně 80 let, kdežto zesnulému Williamu Hurtovi bylo „teprve“ 73 let. I největší optimisté tak musí přijmout smutný fakt, že s námi Harrison Ford nezůstane věčně a sázet na něj do budoucna (jak je v MCU zvykem) se nemusí vyplatit. Pouze čas ukáže, co je na této informaci pravdou…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama