Guy Pearce by si rád zopakoval roli z Iron Mana 3

Guy Pearce by si rád zopakoval roli z Iron Mana 3

Filmy
Guy Pearce by si rád zopakoval roli z Iron Mana 3

Aldrich Killian byl tím pravým padouchem třetího pokračování o železném muži. V nedávném rozhovoru prozradil, že by ho zajímal další osud jeho postavy.

321 0
27. duben 2022, napsal IvanaT

Přestože třetí Iron Man nebyl přijat kritiky ani fanoušky nijak valně, podařilo se mu několika faktory zaujmout. Jedním z nich byl nanicovatý, leč vtipný herec Trevor Slattery, kterého ztvárnil legendární Ben Kingsley. Loni fanoušky velice potěšilo, že se mohli s přitroublým thespiánem znovu setkat ve filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech.

V Shang-Chim najdeme i další odkaz na třetího Iron Mana, konkrétně osobu s Extremis v těle, která se pohybovala po rváčském klubu Xialing. Navíc snímek o asijském superhrdinovi napravil reputaci padoucha Mandarina, který v Iron Manovi čest svému jménu moc neudělal. Vyvstává tedy otázka, zdali se nechystá nějaký další návrat.

alt

Jednou z možností by mohl být Aldrich Killian, pravý záporák Iron Mana 3. Ambiciózní vědec s tváří Guye Pearce však na konci filmu zemřel. Jak ale víme, ani smrt v Marvelu nemusí znamenat, že už se na plátna nikdy nepodíváte.

Server Comicbook.com nedávno vedl rozhovor právě s Pearcem, kterého se zeptali, co by říkal na možnost se vrátit do MCU. Sympatický herec se ke Killianovi vyjádřil následovně:

„Velice bych se zajímal o jeho návrat. A myslím, že vzhledem k povaze této postavy si skutečně umím představit, že by se vrátil. Takže ano, taky bych hrozně rád zjistil, co má za lubem. Protože je to někdo – jak jsme jasně viděli v Iron Manovi 3 – kdo od začátku příběhu prošel poměrně rychlou a obrovskou změnou. Takže kdo ví, kde skončil.“

alt

Mnoho přesvědčivých možností, jak Killiana uvést zpátky do hry, není. Na druhou stranu nelze říci, že by jeho osoba nebyla důležitá. Vyvinul společnost A.I.M., která je komiksovým fanouškům dobře známá a pro Marvel jako takový měla ohromný význam. Byla totiž spjata s neblaze proslulou organizací Hydra.

Jenže MCU vypadá, že s Hydrou skončilo, alespoň prozatím. A.I.M. a jeho technologie by potenciálně mohly dostat prostor v chystaném seriálu Armor Wars. I když tento projekt má primárně zahrnovat technologie vyvinuté Tony Starkem, nějaký štěk pro A.I.M. by se najít mohl. Vše se dovíme, až se seriál dočká premiéry, která nejpravděpodobněji spadá na rok 2023.

Zdroj: thedirect.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama