Furyho složky se otevřou už za týden v novém animovaném seriálu

Furyho složky se otevřou už za týden v novém animovaném seriálu

Seriály
5 / 5 737 0
10. květen 2020, napsal Nevka

Člověk se snaží sledovat, co se kolem Marvelu děje, ale ono se toho moc neděje… Pak však jednoho dne přijdete k počítači a zjistíte, že bez jakýchkoliv předchozích náznaků Marvel už příští týden vypustí na Disney+ nový animák!

Furyho složky se otevřou už za týden v novém animovaném seriálu

Všichni čekáme na to, až se znovu otevřou kina a rozběhnou se produkce všech snímků, které tak netrpělivě očekáváme. V těchto temných časech tak potěší každá novinka, o které jsme do té doby nemuseli ani slyšet. A jednou z nich jsou právě „Fury Files“ (chcete-li: Furyho složky).

Novinka se na světlo světa dostala teprve začátkem týdne. Jelikož s ní nikdo nepočítal, všichni jsou překvapeni a snaží se zjistit, o čem seriál vlastně bude. Základní premisa říká, že jednotlivé epizody budou mapovat příběhy různých superhrdinů a padouchů, jejichž spisy má Fury pečlivě archivované ve svých složkách. A všichni moc dobře víme, co všechno Fury za dob svého působení v S.H.I.E.L.D­.u zažil a dokázal shromáždit. Jednoduše řečeno – tvůrci nám dovolí nahlédnout pod pokličku těch nejtajnějších informací vůbec.

Animace by se měla podobat klasickému superhrdinskému animáku, ale zároveň ji má ozvláštnit styl „živých komiksových okének“. Tato myšlenka zní docela podobně jako u Spider-Verse a my jsme tak zvědaví, jak bude ve finále vypadat.

Důležitou informací je, že i když bude Nick Fury pravděpodobně vypadat jako Samuel L. Jackson, tento herec ho pro tentokrát nenamluví. Postavu bude dabovat Chi McBride, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Havaj 5–0.

Premiéra je stanovena na 15.5., kdy se zřejmě také dozvíme, co všechno vlastně jednotlivé epizody obsahují. K českým divákům se ale seriál dostane oficiální cestou až mnohem později. Disney+ u nás totiž stále není legálně k dostání, a tak si na něj budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat.

Zaujal vás tento seriál a mrzí vás, že u nás Disney+ ještě není dostupné? Nebo to všechno vnímáte zase trochu jinak? Podělte se s námi o své názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!