Filmový příběh horské dráhy Strážců Galaxie našel záporáka

Filmový příběh horské dráhy Strážců Galaxie našel záporáka

Ostatní
Filmový příběh horské dráhy Strážců Galaxie našel záporáka

Fanoušci Strážců Galaxie mohou jásat. Jejich čekání na příští dobrodružství zkrátí nová atrakce ve Walt Disney Worldu.

4272 0
18. duben 2022, napsal IvanaT

Letos nás toho čeká s tematikou Strážců Galaxie opravdu mnoho. Začátkem července dorazí do kin čtvrtý Thor: Love and Thunder, kde by měli mít velkou roli. Je též pravděpodobné, že během léta se dočkáme i spin-offu I Am Groot. A na konci roku budeme moci zhlédnout Vánoční speciál Strážců. Jejich samotné pokračování Guardians of the Galaxy Vol. 3 by mělo mít premiéru 5. května 2023.

Skalní fanoušci si budou moci čekání zkrátit již od 27. května tohoto roku. Právě v tento den se v tematickém parku EPCOT ve floridském Walt Disney Worldu otevře úplně nová atrakce. Její název Guardians of the Galaxy: Cosmic Rewind napovídá, že se s bandou vesmírných odpadlíků budeme moci při návštěvě pavilonu Wonders of Xandar nechat naverbovat a zachránit galaxii.

alt

Novou atrakcí je jedna z nejdelších horských drah v uzavřeném prostoru. Ten je obohacen o obrazovky po celých 360 stupních, kudy jízda povede, aby byl zážitek co nejlepší. Speciální je atrakce také v tom, že se jedná o první horskou dráhu v Disneyho parcích, která bude umět jezdit i pozpátku. Očekává se, že během zážitku zaslechnou návštěvníci oldschoolové hudební pecky, které jsou neodmyslitelně spjaty se Star-Lordem.

A jakého příběhu budou turisté během jízdy svědky? To odhalil již dříve vypuštěný trailer, který si můžete pustit níže. Nova Corps vysílají nouzové volání o pomoc, jelikož někteří jejich členové mizí kvůli neplechám s časem a prostorem. Nachází se pod palbou nepřítele… A signál nezachytí nikdo jiný než mýval Rocket. Spolu s Grootem a Star-Lordem se vydávají na pomoc ohroženým obyvatelům.

Podle nejčerstvějších potvrzených informací bude nepřítelem Strážců v příběhu celestiál Eson. Ten se objevil dokonce v prvním filmu o Strážcích jako původní majitel Kamene moci. Nové ztvárnění Esona, který bude zatápět v Cosmic Rewindu, bude ale mnohem větší (a také přijde o dvě z původních šesti očí). Jeho odůvodnění pro útok je „napravení křivdy mocným způsobem“. O co konkrétně půjde, odhalí pouze návštěvníci atrakce.

alt

Nenechte se ovšem zmást. Přestože v příběhu figuruje celestiál, režisér James Gunn, který za tímto filmovým zážitkem stojí, upozorňuje, že jde o samostatný příběh. I když tedy celestiálové dozajista v MCU ještě sehrají roli (vzhledem ke konci Eternals a postavě Arishema), žádné narážky na budoucnost filmového univerza nenastanou.

Chystáte se někdy do budoucna navštívit Walt Disney World? Pak určitě neváhejte a horskou dráhu Cosmic Rewind vyzkoušejte. Podle popisu by se mělo jednat o „příběhovou dráhu“ a „napínavé rodinné dobrodružství“. Rozhodně byste si ji neměli nechat ujít.

Zdroj: thedirect


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama