Feige potvrdil nového Spider-Mana

Feige potvrdil nového Spider-Mana

Filmy
Feige potvrdil nového Spider-Mana

Spider-Man 4 bude. V jaké je fázi a co od něj můžeme čekat?

234 0
17. únor 2023, napsal Nox

Konec filmu Spider-Man: Bez domova připravil Peteru Parkerovi (Tom Holland) nosnou půdu pro pokračování takřka jakýmkoliv směrem. Nejenom, že celý svět zapomněl na to, kdo je pod maskou, ale Peter Parker nemá momentálně ani žádný nosný příběhový vývoj. Jeho směr tedy může být naprosto jakýkoliv. Avšak přesto známe alespoň nástin příběhu a fakt, že se vše bude odehrávat na Zemi.

Kevin Feige odhalil aktuální stav Spider-Mana 4

Prezident Marvel Studios, Kevin Feige, v rozhovoru pro Entertainment Weekly prozradil, že příběh Spider-Mana 4 v hlavní roli s Tomem Hollandem byl dokončen.

„Jediné, co řeknu, je, že příběh už máme. Máme pro něj velké plány a scénáristi už naše nápady dávají „na papír“.“

Toto poslední potvrzení Feigeho tak znamená, že aktuální stav Spider-Mana 4 je ve fázi přípravy scénáře. Je tedy možné, že by se mohlo stihnout i původně zamýšlené datum vydání, které připadalo na červenec 2024.

O čem tedy Spider-Man 4 bude?

Spider-Man 4 má údajně „pozemský“ příběh, což znamená, že tentokrát nebudou ve hře žádné vesmírné hrozby a mnohovesmírné krize. Také to znamená, že důvtip a dovednosti Petera Parkera budou testovány jako nikdy předtím a zároveň se potenciálně spojí s dalšími hrdiny na ulici, jako je Daredevil nebo Punisher.

Jak byste si příběh čtvrtého dílu o pavoučím hrdinovi představovali vy? Podělte se o své názory v komentářích.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz