Fanoušci už se bouří proti Marvelu

Fanoušci už se bouří proti Marvelu

Filmy
1274 0
3. prosinec 2018, napsal Zechy

Frustrace nad neexistencí potvrzeného data pro trailer Avengers 4 vedla fanoušky v posledních dnech k rebelským krokům proti YouTube channelu Marvel Entertainment.

Fanoušci už se bouří proti Marvelu

Oficiální kanál Marvel Entertainment slouží jako jednotné místo pro vydávání obsahu všeho, co se této komiksové společnosti týká. Ať už to jsou videa, která hovoří o novinkách či zajímavostech z komiksů, až po ukázky z nových dílů seriálů, či přímo trailery pro filmy. A právě zde se rozhodli fanoušci postavit Marvelu navzdory.

Vydání traileru pro Avengers 4 pronásleduje zejména vytrvalé mlčení ze strany studia, které z následujícího blockbusteru zatím činí jediný film, co v době necelého půl roku do vydání nemá jediný viditelný náznak marketingu. Též jej ale provází jistá trolovací válka ze strany režisérů snímku, Russo Brothers, kteří velice rádi fanoušky dráždí fotkami s údajným skrytým významem.

To vše už pochopitelně vede k neudržitelné frustraci ze strany fanoušků, kteří se v nedávných dnech rozhodli, že každé nové video, které YouTube kanál Marvelu vydá a nebude se jednat o trailer k Avengers 4, označí patřičnou dávkou disliků. A tak i zajímavá videa za poslední dny zdobí velice překvapivá neúměra liků a disliků.

O moc odlišné nejsou ani reakce na jiných sociálních sítích. Každé nové info od Marvelu, které se netýká Avengers 4, se potýká s velkým počtem nesmířlivých komentářů, volajících po konečném uvedení traileru.

S následujícím trailerem pro Captain Marvel, který by v našem čase měl vyjít okolo ranních hodin zítřejšího dne, se dá očekávat, že reakce za strany fanoušků nebude o moc smířlivější. Je tak dost pravděpodobné, že celou současnou fanouškovskou frustraci trailer odnese s nestandardně větším počtem disliků.

Vše by ale brzy mělo dojít konce, neboť konečné vydání traileru by nás mělo čekat kolem odpoledních hodin ve středu. Vše by ostatně měla dokazovat jednání zainteresovaných lidí, jako Jeremy Conrad, kteří opatrně naznačují, že trailer je už velice blízko. Do ohně bez pochyb přililo i neopatrné jednání marketingového ředitele Marvelu, který lajknul tweet s informací, že trailer nás opravdu čeká již ve středu. Než svou reakci ovšem stihl stáhnout, zaznamenalo ji dostatečné množství lidí.

Celé toto dlouhé čekání je samozřejmě velice dobře plánované, i když už pro Marvel značně neudržitelné… Údajně bychom se ale měli připravit na opravdu neočekávaný zážitek.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.