Fanoušci si přejí Henryho Cavilla jako Hyperiona

Fanoušci si přejí Henryho Cavilla jako Hyperiona

Herci
Fanoušci si přejí Henryho Cavilla jako Hyperiona

Internetem momentálně kolují spekulace o jednáních Henryho Cavilla s Marvel Studios.

249 0
7. září 2022, napsal Johnny

Henry Cavill patří mezi nejrespektovanější a také nejoblíbenější herce současnosti. Z plejády jeho rolí fanouškům v posledních letech uvízli v hlavě zejména Superman od konkurenčního DC a Geralt z Rivie, zaklínač školy vlka.

Jenže první jmenovaný figuruje ve franšíze, se kterou jsou spjaty spíše komplikace než úspěchy, a osud Cavillova „muže z oceli“ je nyní víceméně ve hvězdách. Zaklínač je pak širokou veřejností už od počátku přijímán přinejmenším dost kontroverzně, čemuž se ostatně vzhledem k podobě tohoto dítka Netflixu nelze příliš divit.

Lidé se každopádně shodují na jednom, a sice že právě Cavillova účast v obou případech zachraňuje, co se dá. Herci zkrátka nelze upřít charisma. Nabízí se tedy otázka, kdy a kde ho před kamerou uvidíme dále?

Podle všeho o Cavilla projevil zájem Marvel. Na Twitteru se objevil příspěvek od youtuberky Grace Randolph, kde tato osoba popisuje, že slyšela o jednáních mezi hercem a společností. Nejprve se mluvilo hlavně o postavě Reeda Richardse pro film Fantastic Four, teď je však v kurzu jiné jméno.

Šušká se totiž, že by se Cavill mohl světu představit jako Hyperion, a to konkrétně ve druhé Lokiho sérii. Idea je to docela zajímavá, uvážíme-li, že Hyperion de facto na stránkách komiksu vznikl jako taková marvelovská verze Supermana, tedy jde trochu o posledního syna Kryptonu z Wishe.

Historie postavy je poměrně spletitá, Hyperiona jsme v minulosti mohli vidět jak v roli superhrdiny, tak padoucha. Běžně je vyobrazován jako vůdce uskupení Squadron Supreme, které co do složení reflektuje Justice League.

V rámci Lokiho by se prý mělo jednat o zápornou úlohu, ukáže-li se informace jako pravdivá.

Co na to říkáte?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama