Exkluzivně! Tetička May se dočká vlastního spin-offu?!

Exkluzivně! Tetička May se dočká vlastního spin-offu?!

Filmy
Exkluzivně! Tetička May se dočká vlastního spin-offu?!

Neuvěřitelné se stává realitou.

1 / 5 7597 0
26. červen 2022, napsal Johnny

Zatímco mnozí fanoušci se domnívali, že po posledním Spider-Manovi je s tetičkou May amen, díky multiverzu je nakonec všechno jinak.

Začalo to přitom naprosto nevinně. Na začátku května totiž společnost Disney na internetu zaznamenala enormní výskyt příspěvků, kterým přičítala spojitost právě s tetičkou May.

„May the 4th be with you.“

Vedení si výše uvedenou frázi vyložilo tak, že fanoušci žádají, aby jim studio dopřálo již čtvrtou tetičku May v řadě (v Raimiho trilogii si ji zahrála Rosemary Harris, v sérii Amazing Spider-Man pro změnu Sally Field, naposledy pak v MCU Marisa Tomei).

A žádostem se vysoce postavení pohlaváři rozhodli vyhovět. Vzniká tak originální spin-off, který by měl přijít s žánrem, jaký jsme u Marvelu ještě neviděli. Díky našim skvělým kontaktům (bráchův bývalý spolužák letěl v letadle s chlapem, který jednou potkal na ulici někoho, kdo v restauraci zahlédl expartnera sestřenice jedné známé, co u Disneyho týden uklízela záchody) vám přinášíme více podrobností.

Vše začíná v okamžiku, kdy spolu po událostech seriálu Falcon and the Winter Soldier sedí Bucky Barnes a novopečený Captain America u stolu. Winter Soldier frustrovaně prohlásí, že „nemá do čeho píchnout“. Na to pohotově reaguje Falcon s tím, že by o něčem věděl…

alt

Tetička May totiž prý po rozchodu s Happym Hoganem zveřejnila lákavý inzerát. A to natolik zajímavý, že se strhne až bizarní lavina událostí. To ostatně demonstruje i telefonický rozhovor May s Flashem z konkurenčního DC.

„Nechceš se za mnou stavit?“

„Nemůžu, nejsem od Marvelu.“

„Jsem sama doma.“

„Už běžím.“

Na milého rychlíka naneštěstí nečeká hezký osud. Při cestování mezi dimenzemi totiž omylem vpadne do ložnice May z původní Spider-Manovy trilogie. Jakmile spatří, že na něj již čeká v noční košilce s otevřenou náručí, raději se nouzově zabije rozběhem v plné své rychlosti o zeď.

Že by podobná výzva od May probudila k životu i mrtvého dále dokazuje i angažmá Quicksilvera v podání Aarona Taylor-Johnsona. Chybět ovšem nebude ani tatáž postava ztvárněná Evanem Petersem, což samozřejmě vyvolává filosofickou diskusi o tom, zda by neměl být redefinován pojem polyamorní vztah.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama