Eternals našli svého vůdce

Eternals našli svého vůdce

Filmy
5 / 5 405 0
30. duben 2021, napsal David Schmirler

Božské bytosti Eternals dorazí do kin 5. listopadu a Kevin Feige prozradil, která postava v MCU tento nový tým povede.

Eternals našli svého vůdce

Veliký úspěch zažila režisérka Chloé Zhao díky filmu Země nomádů, za který si odnesla zlatou sošku za nejlepší režii a nejlepší film. Není proto tedy divu, že od studia dostane tato talentovaná režisérka hodně prostoru.

Šéf Marvel Studios Kevin Feige byl tázán na to, co oceňovaná režisérka celému MCU dodá. Eternals, které Zhao připravuje společně s producentem Natem Moorem, se budou silně inspirovat Jackem Kirbym a přinesou MCU novou úroveň lokací a praktických efektů . Představí také novou skupinu různorodých hrdinů.

V rozhovoru pro Variety se Kevin Feige vyjádřil k celému filmu, ale hlavně k jeho obsazení. Řekl, že pokud by některá postava měla být považována za hlavní, byla by to Sersi v podání mladé a talentované herečky Gemmy Chan, a to i přes velká jména, která se ve filmu objeví (například Angelina Jolie, jež si zahraje Thenu).

Hledání herců, kteří by se představili jako Eternals, nebylo jednoduché, ale výběr probíhal velmi důsledně – proto byl také otevřený změnám pohlaví postav tak, aby byli do rolí nalezeni ti nejlepší lidé.

Je tedy logické, že Sersi bude vůdčí postavou těchto božských bytostí. Od té doby, co byla tato postava poprvé představena v komiksu The Eternals #3 v roce 1976, se stala jednou z nejznámějších členů skupiny. A to jen díky tomu, že se v 90. letech připojila k Avengers. Na rozdíl od mnoha jejích kolegů Eternals, kteří neinteragují s lidstvem, si je Sersi oblíbila, do jednoho se dokonce i zamilovala. Tímto mužem je Dane Whitman alias Black Knight, kterého si v nadcházejícím filmu zahraje Kit Harrington.

Dále se zde objeví Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh a Barry Keoghan jako Druig.

Na našem Facebooku máte i pohled na oficiální merch, kde si můžete prohlédnout další Celestiály.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO