Entertainment Weekly: Co nového víme o Infinity War

Entertainment Weekly: Co nového víme o Infinity War

Filmy
1813 0
9. březen 2018, napsal Zechy

Thanosův původ, jeho cesta za Kameny nekonečna, ale i nečekané týmy hrdinů a nevyhnutelné zakončení prvních deseti let. Tak by se fakticky dalo shrnout to, co nám Entertainment Weekly svým vydáním odhalil. Pojďme se podívat, co vše nového víme!

Entertainment Weekly: Co nového víme o Infinity War

Thanosův původ, jeho cesta za Kameny nekonečna, ale i nečekané týmy hrdinů a nevyhnutelné zakončení prvních deseti let. Tak by se fakticky dalo shrnout to, co nám Entertainment Weekly svým vydáním odhalil. Pojďme se podívat, co vše nového víme!

Kevin Feige: Nevyhnutelné finále a Thanosův původ

Samozřejmě začněme tím nejvyšším, architektem filmového universa, bez něhož by zjevně MCU nebyl takový ohromný kolos.

Feige si sice nevyjádřil nijak obsáhle, ale fakticky nám jenom řekl to, co nám je napovídáno už dávno. IW bude finále, které se jen tak nevidí.

“Pojem nějakého konce, pojem nějakého finále, to se pro nás stalo velmi zajímavým, protože to není něco, co byste v tomto žánru mohli vidět každou chvíli.”

To, co ale také Feige prozradil, je Thanosův původ v MCU, a co vlastně způsobilo, že se Titán vydal, dle svého vlastního vidění, na misi za záchranu vesmíru.

“Pochází z planety nazvané Titan, která ovšem není již dlouho obyvatelná. A to kvůli událostem, u kterých Thanos doufal, že je může zastavit, což mu bohužel nakonec nebylo dovoleno. To, čeho se bál nejvíc, se nakonec stalo, planeta a každý na ní prostě vyhynuli. A přísahal, že to se už znova nestane. Myslí si, že vesmír je na tom velmi špatně. Myslí si, že život expanduje naprosto nekontrolovaně. Věří, že tohle přinese konec vesmíru a veškerému životu. A to je buď geniální nebo hrůzné, záleží na vašem úhlu pohledu. A pro většinu našich pohledů je to hrůzné.”

Robert Downey Jr.: Iron Manova role. A hlavy budou lítat

Kdo měl taky svůj rozhovor v EW byl představitel Iron Mana a fakticky ten, s kým Marvel Cinematic Universe započalo.

Ten promluvil v první řadě o tom, jaké jsou Tonyho plány. Jelikož se nezdá, že by byl Stark tak aktivní jako býval v předchozích filmech.

“Dobře, porovnejte ho se mnou. Kdybych po následujících deset let nehrál Tonyho, nedělal bych to bez toho, aniž bych měl nějaký plán. Neřekl bych, že Tony nic nedělá, on přemýšlí… V Age Of Ultron se snažil vytvořit štít okolo světa a to nedopadlo dobře. Nyní bych řekl, že jeho cíle jsou menší.”

Jak už z trailerů víme, uvidíme opět pohromadě Science Bros, Tony se ovšem potká navíc s Dr. Strangem a Wongem. A dle Downeyho slov, tuhle část si velice užil a je rád, že se mohl potkat s Cumberbatchem a s Benedictem Wongem.

Ale to, k čemu zanechal své slovo, je taky jeho vidění o tom, co je Infinity War vlastně za film:

“Je to konec! Je to armagedon! Bude to vše, konec všeho, na vždy! A vlastně to tak… Není. Srandu si nedělají. Tohle je scénář, kde hlavy budou lítat.”

Thor po boku Strážců Galaxie

Vlastně ani né moc překvapivá informace, že se s nimi potká už víme díky traileru a spotu ze Super bowlu. Ovšem tento nevídaný tým Boha, mluvícího mývala a teenagerovského stromu uvidíme v IW po většinu času.

“Toto trio hrané Chrisem Hemsworthem a hlasy Vina Diesla s Bradley Cooperem se spojí po většinu času v Infinity War na misi pro zastavení Thanose.”

Nebula a Scarlet Witch

Zatím co obálky nám ukázali nějaká spojení, o kterých nikdo nakonec nepochyboval, jako třeba Thor a Strážci, spatřili jsme i postavy, u kterých nikdo netuší, proč je EW dal na stejnou obálku.

Odpověď je zjevně jednoduchá a provokující. Nebula s Wandou nejsou na obálce náhodou, obě dvě budou spolu kooperovat v nadcházejících Avengers.

“Postavy Karen Gilan a Elizabeth Olsen jsou obě sestry, které si prošli emočně mocnými zkušenostmi s jejich milovanými (a nebo né zas tak moc milovanými) příbuznými a obě našli vykoupení v temnějších silách.”

Buckyho nová identita

A jedna z posledních nových informací nám přináší, že Bucky dostane ke svému operování úplně novou přezdívku: White Wolf.

Tuto dlouho trvající teorii nakonec potvrdili v EW. Ve filmovém univerzu tak budou Bucky Barnes a White Wolf jedna a ta samá osoba. Po dlouhém čase, který původní Winter Soldier strávil ve Wakandském rehabilitačním centru pod dohledem Shuri, je tak Avenger Sebastiana Stana připravený do boje s novou identitou.

BONUS: Disney na setkání s investory odhalilo nový trailer

A jeden malý bonus na závěr, o kterém se včera spekulovalo.

Informací vyplouvá mnoho, to co ale chce každý – Trailer – stále nikde není. Na povrch světla ale vyplulo, že Disney odhalil ve svém sídle v Houstonu svým investorům během prezentace nový trailer.

S tím, jak málo času zbývá a kolik informací získáváme, je určitě na snadě, že jeho uveřejnění musí být někde za dveřmi. Otázka je kdy.

Na druhou stranu, možná je dobré nemít velká očekávání. Jelikož dle TrailerTrack na Twitteru, Disney sice ukázal při své prezentaci klip z Infinity War, ale nic nového v něm údajně vidět nebylo. A to je bohužel jediná informace, která je k tomuto setkání dostupná.

“Tak… To je ono. Vše vedlo k tomuto jedinému momentu.” Jak prohlašuje Tony Stark v Super Bowl spotu. Jedinečné finále prvních deseti let Marvel Studios nám pomalu každým dnem klepe víc a víc na dveře.

V České republice se můžeme těšit na premiéru už 26. Dubna, tedy přesně za 47 dní. Jak moc jste natěšení na nadcházející bitvu?Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.