Elizabeth Olsen v centru dění

Elizabeth Olsen v centru dění

Filmy
Elizabeth Olsen v centru dění

Marvel odhalil nový propagační materiál s Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch ve filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

1008 0
21. duben 2022, napsal ajushh

Nová verze oficiálního filmového plakátu upozadila postavy, jako je Wong (Benedict Wong) a Christine Palmer (Rachel McAdams), aby umístila Scarlet Witch do popředí v nejnovější podobě jejího kostýmu pod přísně vyhlížejícím Stephenem Strangem.

Olsen je přípravená na návrat Scarlet Witch

alt Marvel Studios v rámci svých sólových filmů rádo vytváří superhrdinské týmy, a to už od druhé fáze MCU. Tento trend tak očividně pokračuje i ve čtvrté fázi s Olsen v hlavní roli v pokračování Doctora Strange, samozřejmě hned po Benedictu Cumberbatchovi. Marketingová kampaň pro film silně využívá její přítomnosti ve filmu, a to zejména prostřednictvím nového propagačního materiálu, který fanoušky upozorňuje na její důležitost pro děj Mnohovesmíru šílenství.

I přes to, že se dobrodružství z velké části soustředí na pokrok v příběhu Doctora Strange, Wanda na své vlastní cestě dostane stejné množství pozornosti jako všichni ostatní v údajně masivním obsazení snímku. Některé z promočních materiálů diváky škádlily zobrazením interakce Wandy se svými dvojčaty, které porodila v seriálu WandaVision. Vzhledem k tomu, že je Wanda údajně pod vlivem Darkholdu, je těžké určit, jaký vliv bude mít na události ve filmu, a zdali bude hrdinkou, nebo záporákem příběhu. Marketingová kampaň ale potvrzuje, že se fanoušci brzy dozví mnohem více o pravděpodobně nejmocnějších postavách v MCU.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství zamíří do českých kin 5. května 2022.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama