Druhý trailer pro Tajnou invazi odhaluje novinky

Druhý trailer pro Tajnou invazi odhaluje novinky

Seriály
Druhý trailer pro Tajnou invazi odhaluje novinky

Nový trailer k nadcházejícímu špionážnímu seriálu Secret Invasion opětovně představuje Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) bojujícího s i proti Skrullům.

5 / 5 4147 0
4. duben 2023, napsal Nox

Dějová linka Secret Invasion je inspirovaná komiksovým příběhem z roku 2008 a Kevin Feige na loňském Expu D23 prohlásil, že se tato dějová linie silně promítne do budoucnosti celého marvelovského vesmíru. Seriál zdůrazní politické intriky a mezigalaktickou špionáž, podobně jako je tomu v komiksech. Také se zde mají objasnit události, jež se odehrály po Thanosově lusknutí.

Koho uvidíme?

V seriálu se mimojiné objeví plno starých, známých tváří: Cobie Smulders jako Maria Hill, Don Cheadle jako James Rhodes, aka War Machine, Martin Freeman jako Everett Ross a Ben Mendelsohn jako Talos. Mezi nováčky franšízy patří Emilia Clarke (například seriál Game of Thrones) jako Talosova dcera G'iah, Kingsley Ben-Adir (například seriál Peaky Blinders) jako Gravik, vůdce skupiny skrullských extrémistů či Olivia Colman (například seriál The Crow) v záporné roli velitelky MI6.

Fury opět na scéně, nyní v hlavní roli

Marvel Studios na loňské prezentaci na Comic-Conu publiku sdělilo, že Secret Invasion bude vzrušující thriller. Nikdy si nebudeme moci být jistí, kdo jsou Skrullové a kdo jsou lidé.

Seriál Secret Invasion navíc představuje plnohodnotný návrat Nicka Furyho do MCU, přičemž tato postava byla naposledy na filmovém plátně v roce 2019, a to ve filmu Spider-Man: Daleko od domova. Tam se ukázalo, že Fury (v tomto snímku) je ve skutečnosti Skrull, který mění svou podobu a skutečný Fury se objevil až v potitulkové scéně, kde bylo odhaleno, že pracuje v utajení někde ve vesmíru.

Inspirace pro Secret Invasion

Jonathan Schwartz, výkonný producent seriálů Disney+, vysvětlil, odkud čerpali inspiraci pro téma seriálu. Autoři se opřeli o špionážní thrillery z dob studené války od autora Johna. le Carrého a novější televizní seriály, které zkoumaly téma identity a loajality.

„Opravdu nás inspirovaly pořady jako ‚Homeland‘ a ‚The Americans‘. Zjistíte, že existují lidé, kterým důvěřujete nebo si alespoň myslíte, že jim můžete důvěřovat – nebo jim můžete důvěřovat jen do určitého bodu.“

Secret Invasion je třetím výstupem 5. fáze Marvelu, kterou letos v únoru odstartoval snímek Ant-Man a Wasp: Quantumania. Premiérový díl bude na Disney+ dostupný od 21. června.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz