Druhá série Lokiho odložena

Druhá série Lokiho odložena

Filmy
Druhá série Lokiho odložena

Rošáda s premiérami projektů v MCU pokračuje.

545 0
3. březen 2023, napsal Nox

Původní datum vydání seriálu Loki, které mělo směřovat na červenec 2023, již neplatí. Vysoce očekávaná druhá série bude s největší pravděpodobností opožděna a dorazí tak na Disney+ později, než se původně plánovalo.

Jelikož Disney+ střídá Marvel projekty s těmi ze světa Star Wars, měla před Lokim vyjít nejspíše Ahsoka s Rosario Dawson v hlavní roli. Druhá řada Lokiho tedy měla následovat ihned po ní, ale původní datum vydání se přesunulo z července tohoto roku na dosud nezveřejněné datum. Přestože šest epizod, které měla série mít, by se do prázdninového slotu vešlo. Nyní se už však s tímto termínem nepočítá. Fanoušci Boha lstí ale nemusí hned zoufat, jelikož podle dosavadních informací by měl seriál stále dorazit ještě před koncem roku.

Celkově jsou tyto přesuny zapříčiněny změnou strategie Marvel Studios ohledně počtu vydaných projektů za rok. Ještě nedávno jsme se třeba dozvěděli, že místo plánovaných šesti seriálu letos vyjdou pouze dva (Loki a Secret Invasion). Jak ale můžeme vidět, nic není jisté a rošáda s premiérami projektů je i nadále na scéně…

Změny se dotkly také Secret Invasion a seriálu Echo

Seriál Secret Invasion se nově objevil v květnovém slotu Marvel Studios vedle třetího dílu Strážců Galaxie. Tímto se střídá se Star Wars, jelikož bychom se ho měli dočkat po třetí sérii Mandaloriana (který má v současnosti vypuštěný první díl z celkových osmi). Pokud do jeho harmonogramu nezasáhne nějaké zpoždění nebo přerušení, tak poslední díl série uvidíme 19. dubna. Reálné datum Secret Invasion se tak blíží k 10. květnu. Je však otázkou, jestli ještě nebude změněno.

Největší manipulace nyní zažívá seriál Echo. Jeho původní premiéra měla být na Disney+ v prosinci 2023. S novou, výše zmiňovanou strategií Marvelu se ale posunula na příští rok. Nejnovější zprávy, které přinesla představitelka hlavní postavy Alaquia Cox, uvádí, že to nakonec Echo přece jen stihne ještě letos.

Vycházíme z interakce na Twitteru, kde Cox výslovně zmínila, že se nemůže dočkat října a následně na fanouškovské reakce ohledně možné premiéry Echa odpověděla pouze „mlčící emoji“. Můžeme tak tipovat, že se Echo dostane na Disney+ ještě v průběhu října letošního roku.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz