Dr. Doom má hotový scénář. A to je možná vše

Dr. Doom má hotový scénář. A to je možná vše

Dr. Doom má hotový scénář. A to je možná vše

5. červen 2018 Zechy Filmy 0 736

Foxu v předprodukci zjevně visí ještě několik marvelovských projektů. Občas se připomene Gambit nebo právě Dr. Doom. Ten by měl mít dle všeho už hotový scénář, ale tím to možná taky skončí.

Noah Hawley promluvil o padouchově filmu s časopisem Vulture. Dle jeho vyjádření napsal scénář, se kterým jsou on i studio velice spokojení. A i když přiznal, že potřebuje ještě trochu práce, víceméně by měl být už hotový. Špatné zprávy? Dobré zprávy? Ať tak nebo onak, Victor Von Doom se na velké plátno ještě nějaký čas nepodívá.

První příčinou je právě Noahova zaneprázdněnost:

“V tuhle chvíli je to pro mě těžké – Začal jsem natáčet jiný snímek a zabere to následujících pět týdnů (Pale Blue Dot). Takže doufám, že se po tomto filmu budu moci vrátit k Doomovi.”

Druhou překážkou je samozřejmě současný obchod Foxu, kde se stále předpokládá, že studia by měla skončit ve vlastnictví Disney a práva na X-Meny a Fantastickou čtyřku by se měla vrátit zpět k Marvelu. K čemuž se režisér též vyjádřil:

“Tohle je docela nejisté. Vím, že tu je potenciál s Disneyho obchodem, kdy Marvel může získat zpět svá práva, a možná už něco mají na stole. Nevím. Zde je zkrátka nejistota.”

Pro veškeré plány Foxu je samozřejmě následující obchod nevhodná situace. Dle posledního oznámení by jejich plány měly končit s X-Men: Dark Phoenix a The New Mutants. Je tak otázka, co se vůbec od předprodukční práce na Doomovi či Gambitovi očekává.

A pokud se opravdu vrátí práva zpět k Marvelu, je otázka, jak s možnou rozdělanou prací studio naloží. Buď získaná universa dostanou jakoukoli formu rebootu, nebo se již zavedené přidá po bok současných hrdinů MCU.

Co vaše představa? Chtěli byste vidět Dooma v podání Foxu nebo byste byli radši, aby se na univerzu Fantastické čtyřky konečně podívali Feige s Marvel Studios? Případně, jak byste naložili s X-Meny a FF v rámci MCU?

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.