Domluvil se Feige a Snyder na natočení nové marvelovky?

Domluvil se Feige a Snyder na natočení nové marvelovky?

Filmy
372 0
26. březen 2021, napsal Nevka

Můžeme s klidem říct, že „Snyder Cut“ sklízí na HBO globální úspěch. Není tedy divu, že se hned začaly rojit spekulace o zapojení Zacka Snydera do MCU. Co je na tom ale pravdy?

Domluvil se Feige a Snyder na natočení nové marvelovky?

Podle různých zdrojů se měl mezi Feigem a Snyderem odehrát rozhovor o tom, zda by Zack nechtěl natočit nějaký film v područí MCU. Všichni totiž víme, že Warner jeho vizi Justice League tak úplně nesdílí a neustále tvrdí, že další díly do budoucna neplánuje. Jasně… Všechno se může změnit, když někomu konečně dojde, jaký úspěch film sklidil, ale známe Warner. Když studio nechce, tak přes to vlak nejede. Podobně dopadl například Iron Man 2 nebo Avengers: Age of Ultron. Studiu Disney se původní verze nelíbila, a tak nařídilo natočit něco úplně jiného. Ale zpátky k tématu.

Pokud Snyder u DC opravdu skončí, otevírají se mu dveře k dalším novým projektům. A právě toho se nejspíše chytli různí teoretikové a konspirátoři, kteří po internetu začali šířit různé zvěsti. Definitivní pořádek v tom udělal sám Snyder, který se k Marvelu vyjádřil v jednom ze svých nedávných rozhovorů.

Když se moderátor Zacka zeptal na to, jaký má názor na práci Kevina Feigeho, tak řekl, že je to „neuvěřitelná a šíleně krásná práce“. Mluvil i o tom, že na současných projektech (mezi které počítáme samozřejmě i seriály) jde vidět, že se Marvel nedrží při zemi a začíná v rámci žánru experimentovat. Z jeho pohledu je prý skvělé, že MCU nezaujímá pouze „obrannou pozici“, ale svými novými projekty velí do útoku. To je příklad i WandaVision, která se jako jeden z prvních projektů výrazně odlišuje. A teď k tomu, co zajímá asi všechny…

Sám režisér totiž rezolutně popřel, že by se s Kevinem Feigem kdy viděl. Není sice vyloučeno, že se setkají někdy v budoucnu, ale zatím k tomu nedošlo. Všechny dohady tak můžeme směle vyvrátit.

Jako třešničku na dortu však zmíníme, že byl Snyder dotázán i na to, zda by nechtěl natočit třeba příštího Wolverina. A jak na to odpověděl? Vcelku normálně. Prohlásil, že by to mohlo být zajímavé. S vyvrácením jednoho dohadu nám tak vzniká dohad nový. Takže až uslyšíte, že Zack bude točit Wolverina, tak víte, odkud vítr fouká!

Kdyby však k něčemu takovému opravdu došlo… Byli byste spokojeni, nebo by vás tato informace moc nepotěšila? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO