Doctor Strange zachraňuje Las Vegas před peklem

Doctor Strange zachraňuje Las Vegas před peklem

Doctor Strange zachraňuje Las Vegas před peklem

25. březen 2018 Ninjer Komiksy 0 1139

Doctor Strange je opět Nejvyšším čarodějem, a tak se rozhodl blýsknout se svými schopnostmi vskutku velkolepým způsobem – obnovil město Las Vegas, které bylo zničeno během eventu Secret Empire, a s ním i všechny mrtvé obyvatele.

Doctor Strange zachraňuje Las Vegas před peklem

Doctor Strange je opět Nejvyšším čarodějem, a tak se rozhodl blýsknout se svými schopnostmi vskutku velkolepým způsobem – obnovil město Las Vegas, které bylo zničeno během eventu Secret Empire, a s ním i všechny mrtvé obyvatele. Na několik okamžiků vypadalo vše idylicky.

Bohužel velmi brzy nastalo – doslova – peklo. Mephisto, jakýsi marvelovský satanáš, se z jakéhosi důvodu dostal na povrch Země a se svými démonickými posluhovači si v Las Vegas zařídil pekelné casino. Místní jsou do hazardu blázni, a tak jdou Mephistovi na ruku. Jenže jim nedochází, že on nepotřebuje jejich peníze, ale spíš jejich duše. Strange se snaží situaci zachránit (mimo jiné tím, že si s Mephistem zahraje o osud Las Vegas karty) a zdá se, že mu budou pomáhat i další hrdinové, neboť tu máme malou událost zvanou Damnation (Zatracení), která zasahuje i do sérií Iron Fista, Ghost Ridera či Scarlet Spidera (klon Petera Parkera).

Minimálně hlavní série je velmi pěkně nakreslená a ďábelský Mephisto se své padoušské role zhostil v pořádném stylu, takže rozhodně doporučuju komiks „vyzkoušet“.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.