Dočkáme se čtvrtého dílu Kapitána Ameriky?

Dočkáme se čtvrtého dílu Kapitána Ameriky?

Filmy
4 / 5 861 1
26. únor 2021, napsal slayer

Thor je zatím jediný superhrdina MCU, u něhož máme potvrzeno, že se dočká vlastního čtvrtého filmu. Avšak brzy ho možná dorovná Kapitán Amerika…

Dočkáme se čtvrtého dílu Kapitána Ameriky?

Server Giant Freakin Robot se od svého zdroje, který jako první přišel s novinkami, že se Don Cheadle objeví v minisérii Falcon and the Winter Soldier a Chloe Bennet se jako Quake vrátí v některé z budoucích minisérií, dozvěděl, že Marvel má zájem o natočení čtvrtého dílu Kapitána Ameriky.

Ten by se měl zaměřit na postavu Sama Wilsona/Falcona, jemuž Steve Rogers/Kapitán Amerika předal na konci snímku Avengers: Endgame svůj štít.

Marvel údajně jedná s Chrisem Evansem o možném návratu. Před nedávnem, jsme vás totiž informovali, že se Chris Evans dost možná vrací do role Kapitána Ameriky. Zde se nabízí otázka, jestli by se ve čtvrtém díle objevil jako starší verze Steva Rogerse z Avengers: Endgame, nebo si Marvel pohraje s cestováním v čase a znovu nabídne jeho mladší já, či nám představí dokonce zápornou verzi této postavy.

Jaké jsou vaše tipy? Chtěli byste znovu vidět mladšího Steva Rogerse? Nebo respektujete rozloučení s touto postavou, ke kterému došlo v Avengers: Endgame?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Klidně až se vrátí 👍🏻

.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO