Dočkáme se crossoveru DC a Marvelu?

Dočkáme se crossoveru DC a Marvelu?

Filmy
4.25 / 5 495 0
2. leden 2021, napsal David Schmirler

King Shark, Rocket, Weasel a Groot. Dokážete si představit takovýhle superhrdinský tým na filmovém plátně? Pokud ano, tak máte stejné myšlení jako James Gunn.

Dočkáme se crossoveru DC a Marvelu?

Jeden z nejoblíbenějších režisérů, který se stal pojmem zejména díky své práci na filmech Guardians of the Galaxy. Vzal mizernou skupinu relativně neznámých hrdinů Marvelu a udělal z nich nejpopulárnější tým v celém vesmíru. Jeho filmy jsou vtipné i chytré a mají prostě vše, co potřebujete, abyste se od začátku až do konce dobře bavili.

Nyní se pustil i na druhý břeh, neboť připravuje film The Suicide Squad pro konkurenční DC. Jejich fandové tak netrpělivě vyčkávají, jaká bomba z filmu vznikne a kam celou značku posune.

Ale evidentně je tohle všechno Gunnovi málo. Nedávno vedl zajímavý rozhovor s fanouškem na svém účtu na twitteru. Namísto toho, aby se zaměřil na The Suicide Squad nebo další díl Guardians of the Galaxy, se Gunn tentokrát pustil do představy, jak by v jeho pojetí mohl vypadat crossover projekt DC a Marvelu.

King Shark, Rocket, Weasel a Groot, tak tohle je přesně ten tým, který by James Gunn rád dal dohromady.

Myslíte si, že je reálné, aby se jednoho dne tyto komiksové světy propojily i na filmovém plátně? Já osobně bych se toho chtěl dožít, ale zda to bude vůbec možné, to netuším. Když si vzpomenu na to, jaké problémy byly jenom s filmovými právy v souvislosti se všemi Marveláckými postavami, je asi takovéto složení týmu nemožné.

Jaký tým by se líbil vám?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO