Dočká se Daredevil 4. série?

Dočká se Daredevil 4. série?

Filmy
Dočká se Daredevil 4. série?

Od té doby, co se v prosinci objevil Charlie Cox jako slepý právník Matt Murdock alias Daredevil v megafilmu Spider-Man: Bez domova, se na povrch dostávají stále nové informace o jeho možné budoucnosti v marvelovském vesmíru.

806 0
13. březen 2022, napsal slayer

A kdy by mohlo začít natáčení?

Samotný Cox se v jednom z rozhovorů nechal slyšet, že ho „uvidíme všude”. Většina fanoušků však hlavně vyhlíží zprávy o tom, zdali se Ďábel z Hell’s Kitchen přeci jen dočká po otevřeném konci třetí série netflixovského seriálu dalšího plnohodnotného pokračování, nebo se začne nanovo.

Nově jsme se dozvěděli, že před dvěma týdny vznikla společnost s ručením omezeným s názvem Blind Faith Productions LLC. Podle serveru Murphy’s Multi­verse patří studiu Marvel. Blind Faith neboli Slepá víra by měla odkazovat na zrakové postižení komiksové postavy.

Na zprávu od Murphy’s Multi­verse zareagoval také únikář KC Walsh, jemuž jeho zdroj prozradil, že se seriál o Daredevilovi má začít natáčet koncem letošního roku. Walsh se přímo zeptal studia Disney, zdali je to pravda – to mu nepřekvapivě odpovědělo, že není. Poukázal však na to, že to není poprvé, kdy studio odmítlo zprávy, které mu jeho zdroje poskytly a ve výsledku se ukázaly být pravdivé. alt Pravdivost Walshovy zprávy následně potvrdil také insider @MyTimeToShine­Hello, jenž napsal, že natáčení začne buď koncem roku, nebo začátkem roku 2023, a vrátit by se mělo také původní obsazení! Otázkou tedy zůstává, jestli se bude jednat o pokračování seriálu od Netflixu, jehož třetí řada byla uvedena v roce 2018, nebo o částečný reboot?

Nesmíme zapomenout, že události Spider-Mana: Bez domova se odehrávají v roce 2024, což by znamenalo šestiletou mezeru mezi třetí a čtvrtou sérií. Šlo by to ovšem odůvodnit tím, že jak Daredevil, tak Kingpin byli oběťmi Thanosova lusknutí. Tak či onak by se měl Daredevil nejdříve znovu ukázat v letošním seriálu She-Hulk, který poběží na Disney+.

Na tuto streamovací službu se 16. března přesune i samotný seriálový Daredevil. Ke spuštění Disney+ u nás by údajně mělo dojít letos v červnu.

Chtěli byste, aby Daredevilův seriál navázal na události třetí série, nebo by vám nevadil částečný reboot?

Zdroje: Murphy’s Multi­verse, KC Walsh, @MyTimeToShine


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama