Do Varů míří hned dvě hvězdy Marvelu

Do Varů míří hned dvě hvězdy Marvelu

Ostatní
Do Varů míří hned dvě hvězdy Marvelu

Dneškem začíná v Karlových Varech světově známý Filmový festival. Budete se na něm moci potkat s herci ze Strážců Galaxie a X-Men Origins: Wolverine.

482 0
1. červenec 2022, napsal IvanaT

V České republice snad neexistuje nikdo, kdo by alespoň jednou neslyšel o Mezinárodním filmovém festivalu, který se každoročně koná v Karlových Varech. Pro letošní ročník, který nese číslovku 56, se řediteli festivalu Jiřímu Bartoškovi povedlo vyjednat přítomnost hned dvou herců, kteří se objevili v Marvelu.

Tím prvním je známý hollywoodský veterán s pronikavým pohledem, Benicio del Toro. V MCU jsme jej měli možnost vidět v menší roličce Sběratele neboli Taneleera Tivana hned ve třech filmech – Thor: Temný svět, Strážci Galaxie a Avengers: Infinity War. Známý je též z bondovky Povolení zabíjet, Sin City nebo Sicario: Nájemný vrah.

alt

Pokud byste se chtěli pokochat pohledem na charismatického del Tora, máte možnost v pátek 8. července v jednu hodinu odpoledne, kdy se před uvedením svého filmu Traffic setká s fanoušky na červeném koberci. Následující den v jednu hodinu uvede kultovní film Obvyklí podezřelí a v šest hodin se opět shledá s diváky na koberci, než převezme cenu prezidenta festivalu.

Druhým velkým jménem, na které mnozí fanoušci Marvelu možná pozapomněli, je Liev Schreiber. Ten ztvárnil ve filmu X-Men Origins: Wolverine Victora Creeda a.k.a. Sabretoothe. Pokud vám to stále nic neříká, jedná se o Wolverinova nevlastního bratra s výraznými špičáky a neméně nápadnými drápy. Herec také namluvil postavu Wilsona Fiska v animáku Spider-Man: Paralelní světy. Schreiber se dále proslavil rolí „prostředníka“ Raye Donovana ve stejnojmenném seriálu či ve filmech Kate a Leopold, Odpor nebo v loňském hitu Netflixu K Zemi hleď!

alt

Před pěti dny herec sdílel na instagram fotku, kde se zmiňuje, že míří pracovně do Prahy. Měl by zde natáčet projekt s krycím názvem „A small light“, tudíž je možné, že si do Varů odskočí jen na jeden den. Proslýchá se, že by měl celou událost zahajovat, prozatím byl oficiálně ohlášen pouze KVIFF TALK rozhovor s ním, který se uskuteční v neděli 3. července od dvou hodin v hotelu Thermal.

Filmový festival potrvá devět dní. Návštěvníci se kromě výše zmíněných budou moci také setkat s legendárním Geoffreym Rushem. Ten se divákům zapsal do paměti jako kapitán Barbossa ze série Piráti z Karibiku nebo jako Albert Einstein v seriálu Génius, který se mimo jiné natáčel i v Česku. Na festivalu bude přítomen od 6. do 9. července a spolu s del Torem převezme herecké ocenění.

Chystáte se vyjet do Varů, abyste ulovili foto s hvězdou Marvelu?

Zdroje: kviff.com, facebook, e15.cz


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama