Do MCU se prý vrací Ultron

Do MCU se prý vrací Ultron

Filmy
Do MCU se prý vrací Ultron

Na známého záporáka se údajně můžeme těšit v nadcházejícím filmu Armor Wars.

257 0
14. březen 2023, napsal Johnny

Když v roce 2015 vyšlo pokračování Avengers s podtitulem Age of Ultron, byla část publika značně rozčarována z toho, jak neslavně zde Ultron v podání Jamese Spadera dopadl. Jde totiž o padoucha, který má v komiksech opravdu silné renomé. Mnoho lidí se tak shoduje, že ve filmu v podstatě nic nepředvedl.

Nezřídka je pak také poukazováno na to, že s Ultronem není zrovna jednoduché se definitivně vypořádat, jak jsme toho ve zmíněném filmu byli svědky. Dlouho tak přetrvávaly spekulace, že Ultron se určitě v MCU ještě někdy objeví.

Moderátoři kanálu MarvelStudios­Spoilers z webu Reddit nyní přišli s tím, že o návratu Spadera je informovaly „důvěryhodné zdroje“. K události má pak dojít během Armor Wars.

Původně mělo jít o krátkou sérii na Disney+, ale nakonec se z projektu vyklubal film. Hlavní role se ujme Don Cheadle, který hraje Jamese Rhodese (známého také jako War Machine). Dosud Cheadlovi v MCU připadaly pouze role vedlejší.

Příběh má čerpat zejména ze stejnojmenné sedmidílné Iron Manovy komiksové série pocházející z let 1987 a 1988. Tony Stark zde musel čelit situaci, kdy jeho brnění padlo do nesprávných rukou.

Ještě dříve ovšem Cheadlea uvidíme v rámci seriálu Secret Invasion. Právě ten má podle hercova vyjádření vést přímo k událostem v Armor Wars.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz