Do MCU se po 16 letech vrací Betty Ross

Do MCU se po 16 letech vrací Betty Ross

Filmy
Do MCU se po 16 letech vrací Betty Ross

Ačkoliv se to zdá být neuvěřitelné, je tomu skutečně tak.

294 0
29. březen 2023, napsal Johnny

Betty Ross jsme naposledy spatřili v době, kdy bylo MCU ještě v plenkách. Představil nám ji teprve druhý projekt tohoto provázaného univerza, a sice The Incredible Hulk.

Liv Tyler, která postavu ztvárnila, zde v té době stanula ještě po boku Edwarda Nortona, jenž hrál Bruce Bannera alias Hulka. Norton byl však přeobsazen a Betty v podání Tyler jako by zmizela z povrchu zemského.

I s Thunderboltem Rossem to ostatně dlouho vypadalo poměrně bídně. Od jeho debutu, k němuž došlo taktéž v Hulkově sólovce, to trvalo takřka osm let, než si jeho představitel William Hurt roli zopakoval ve filmu Captain America: Civil War.

Po Hurtově úmrtí pak zaznělo, že jej nahradí Harrison Ford. Už dříve bylo také potvrzeno, že se opět shledáme i se záporákem Samuelem Sternsem (The Leader) v podání Tima Blakea Nelsona. A nyní Marvel Studios oficiálně oznámilo i návrat Liv Tyler.

Všichni výše zmínění herci se do svých postav ponoří v nadcházejícím snímku Captain America: New World Order. Vůbec poprvé bude tak výrazně navázáno na Hulka. Což je vzhledem k dané časové prodlevě o to zajímavější.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz