Disney připravuje Kapitána Ameriku 4

Disney připravuje Kapitána Ameriku 4

Filmy
552 0
25. duben 2021, napsal slayer

Článek obsahuje spoilery k poslední epizodě první série The Falcon and the Winter Soldier!

Disney připravuje Kapitána Ameriku 4

V únoru jsme psali, že server Giant Freakin Robot přišel se zprávou, že Disney připravuje čtvrtý díl Kapitána Ameriky, ve kterém se v hlavní roli objeví Anthony Mackie jako Sam Wilson/Falcon.

To nyní potvrdil i zpravodaj The Hollywood Reporter, jenž se od svých zdrojů dozvěděl, že studio najalo scénáristy Malcolma Spellmana (seriál Empire a The Falcon and the Winter Soldier) a Dalana Mussona (Iron Sky: The Coming Race, pátá epizoda seriálu The Falcon and the Winter Soldier), aby snímek připravili.

Film by měl navázat na příběh Sama Wilsona, ze kterého se v poslední epizodě The Falcon and the Winder Soldier oficiálně stal nový Kapitán Amerika.

Minisérie zaznamenala za dobu šesti týdnů masivní úspěch, jak u kritiků, tak u diváků. Vyzdvihován byl rovněž fakt, že se studio rozhodlo zaměřit na hlubší témata, mimo jiné na rasovou diskriminaci, která je ve světě stále velkým problémem.

Server Deadline dále dodává, že s účastí Chrise Evanse se ve čtvrtém Kapitánu Amerikovi nepočítá. Herec by se však v budoucnu měl objevit v jiném projektu ze světa MCU.

Zdroj: The Hollywood Reporter


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO