Disney+ bude streamovat dokumenty. O čem budou?

Disney+ bude streamovat dokumenty. O čem budou?

Ostatní
5 / 5 351 0
24. říjen 2019, napsal Michal Černý

Zajímá vás, jaký má dopad na naši civilizaci vše, co je spojené se značkou Marvel? A kolik se najde mladých, kteří jsou hrdiny ve skutečném životě?

Disney+ bude streamovat dokumenty. O čem budou?

Marvel's Hero Project

Doslova hrdinové této série jsou děti a náctiletí, kteří svým osobitým způsobem pozitivně ovlivňují okolí, anebo minimálně aspoň svůj život. Cílem tvůrců bylo najít právě takové dospívající, kteří sice nemají žádné superschopnosti, nano-obleky, či kouzelné předměty a přesto jsou hrdiny pro svoje blízké, anebo širší okolí.

V přiloženém traileru můžete v krátkosti shlédnout skutečně mnoho zajímavých příběhů, od mladého kazatele, přes mažoretku, baletku, hráče amerického fotbalu, který se chce dostat do nejvyšší soutěže, mladé vedkyně, tanečníka…zkrátka, mnoho talentovaných dětí (zcela různými způsoby), které mohou být zosobněným příkladem a vzorem pro ostatní.

A Marvel? Ten se rozhodl (kromě zdokumentování jejich příběhů) z těchto nadaných bytostí vytvořit hrdiny i na stránkách komiksu. Každý z hlavních protagonistů dostane svůj vlastní sešit, který bude taktéž dostupný zdarma v aplikaci Marvel Unlimited a klasicky v Marvel Digital Comics Store.

Datum vypuštění je 12. listopadu.

Marvel's 616

Už dříve tento rok se o projektu mluvilo jako o dalším, který se zařadí po bok již výše zmíněného MHP do skupiny dokument. Tentokrát ale s mnohem širším okruhem témat.

Celá antologie bude vznikat za pomoci The Supper Club v zastoupení Jasona Stermana (zakladatel). Pokud se ptáte, co je to za společnost, pak je to v krátkosti sdružení zakladatelů a výkonných ředitelů různých úspěšných společností, kde si navzájem vyměňují názory a pohledy na své podnikání.

Důležitou postavou se jistě stane režisérka a herečka Gilian Jacobs, která se zhostí režie první epizody, jejímž tématem bude postavení ženy v muži řízené společnosti, veliká pozoronost pak spočine na úspěšných a průkopnických ženách přímo v Marvel Comics. Ale nebojte se. Tvůrci se chtějí zaměřit na celou historii Marvelu, na to, jak vytvořené postavy a jejich příběhy (trvající už 80 let!) ovlivňují celé generace. Vyzdviženy budou i skryté životy známých i méně známých autorů, ale taky fanoušků, kteří jsou rozeseti po celém světě.

Jednoduše, autoři GJ, Paul Scheer, David Gelb, Andrew Rossi a a další nás seznámí s tím, jak značka Marvel a její produkty ovlivňují naše běžné životy a jaký to vše má sociální a kulturní dopad. Od Cosplayové komunity přes středoškolská divadelní vystoupení, až po nás redaktory, kteří o tom všem píšou.

První díl nás čeká někdy v průběhu příštího roku.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!