Díky Netflixu je Morbius 2 blíže k uskutečnění

Díky Netflixu je Morbius 2 blíže k uskutečnění

Filmy
Díky Netflixu je Morbius 2 blíže k uskutečnění

Na jedné z nejznámějších streamovacích platforem chytil Morbius druhý dech.

180 0
18. září 2022, napsal Johnny

V době uvedení v kinech se film dočkal vlažného přijetí, jak ze strany kritiků, tak i fanoušků. Během prvního víkendu utržil například 39 milionů dolarů, což však byla vzhledem k rozpočtu 75 milionů dolarů prakticky katastrofa. Celosvětově pak v součtu první vypuštění do kina znamenalo tržby 163 milionů dolarů.

Ještě většího propadáku se studio Sony dočkalo, když po internetu začaly kolovat meme „It’s Morbin Time“, což si pohlaváři zřejmě vyložili tak, že nejlepší bude poslat film do kina znovu. A výsledek byl přímo k uzoufání. Pro představu a relevantní srovnání bylo tentokrát za první víkend dosaženo tržeb 300 000 dolarů.

Na Netflixu je Morbius k vidění od 7. září a oproti kinu sklízí úspěch. Velmi rychle se probojoval do top desítky filmů na této službě, přičemž k 16. září platná informace uvádí, že jde o druhý nejsledovanější film na Netflixu vůbec.

Vzhledem k tomu, jak Morbius skončil, se nabízí několik potenciálních možností, kudy by bylo možné se dále ubírat. Ve scéně mezi závěrečnými titulky se spolu například setkali Adrian Toomes/Vulture (Michael Keaton) a Michael Morbius (Jared Leto), což ale navádí spíše k představení Sinister Six.

Zatímco se dá očekávat, že Jared Harris a Matt Smith, jejichž postavy (Dr. Nicholas a Milo) ve filmu zemřely, se už nevrátí, Adria Arjona je jiný případ. Její Martine Bancroft by totiž mohla hrát významnou roli ať už na Michaelově straně, nebo proti němu, vezmeme-li v potaz to, jak se bude muset vypořádat s upíří fyziologií.

Co si o této situaci myslíte vy? Byli jste na Morbiovi v kině, nebo jste si počkali, až bude dostupný online? A stojíte o pokračování?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama