Devadesátkoví X-Meni a Spider-Man součástí Disney+

Devadesátkoví X-Meni a Spider-Man součástí Disney+

Seriály
516 0
13. září 2019, napsal Michal Černý

Jeden by si řekl, že do spuštění téhle streamovací služby už moc překvapení nedostaneme. A přesně to se nestalo.

Devadesátkoví X-Meni a Spider-Man součástí Disney+

Vyrůstali jsme na nich, těšili se na každý díl a dodnes jsou to nezapomenutelné chvíle u televize. Řeč je samozřejmě o několika animovaných sériích , které vznikly v průběhu desetiletí a obzvláště některé z nich nikdy nezemřou. Ale pěkně postupně.

S blížícím se spuštěním kanálu Disney+ vycházejí nové a nové drobnosti z celkové nabídky. Což je docela fajn věc, protože se asi nedalo čekat, že se sledovanost bude stavět jen na seriálech MCU, Star Wars nebo High School Musical. Jako dobrý, ale málo. Naštěstí existuje Nizozemsko a zkušební verze kanálu zdarma, kterou zde Disney spustilo. Co jsme se z ní zajímavého dozvěděli?

Myší byznys samozřejmě dál staví na svých vlastních a léty prověřených základech, jako jsou kupř. jména Chip & Dale anebo slavná parta z Kačerova, nás ale přednostně přitahuje Marvel. Tam je to podstatně zajímavější.

Spider-Woman (1979), Spider-Man (1981), Spider-Man and his Amazing Friends (1981), X-Men (1992), Spider Man: The Animated Series (1994), Iron-Man (1994), Fantastic Four (1994), Incredible Hulk (1996), Silver Surfer (1998), Spider-Man Unlimited (1999). A chybět by neměl ani Ultimate Spider-Man, z něhož pocházela značná část inspirace pro MCU verzi Petera Parkera.

Každý z nás má svoji oblíbenou sérii a dokonce to nemusí být ani jedna z výše uvedených, ale popravdě, kdo nezná Spideyho a Wolverina z počátku devadesátých let, jako by ani nežil. Vždyť to byli právě oni, kteří nastartovali (aspoň u nás) masový zájem o komiksy a jejich zpracování.

Součástí nabídky budou i další Marvel počiny, jako Agents of S.H.I.E.L.D, The Runaways, Cloak and Dagger anebo Inhumans. A velice pozitivní informace na konec. Právě klasické Spideyho ztvárnění z počátku devadesátých let se dočká HD remasteru speciálně pro účely D+. Což je velmi, velmi příjemný bonus.

Hodně lidí hovoří o tom, že až tahle nabídka je donutila se zamyslet nad odběrem kanálu. Patříte mezi ně?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO