Detaily o vánočním speciálu Strážců Galaxie odhaleny

Detaily o vánočním speciálu Strážců Galaxie odhaleny

Filmy
Detaily o vánočním speciálu Strážců Galaxie odhaleny

Po Halloweenském speciálu Werewolf by Night se můžeme těšit i na vánoční nadílku Strážců Galaxie. Co pro nás chystá?

499 0
19. říjen 2022, napsal ajushh

Přestože bude Black Panther: Wakanda Forever faktickým zakončením 4. fáze MCU, Marvel Studios má pro nás tento rok připraven ještě jeden dáreček, a to vánoční speciál Strážců Galaxie (The Guardians of the Galaxy Holiday Special) na Disney+. Vzhledem k faktu, že byl tento filmeček popsán jako epilog 4. fáze, jedná se pravděpodobně o více než jen jakýsi vedlejší příběh o svátcích. Podle režiséra Jamese Gunna bude speciál součástí kánonického MCU a má přemostit události mezi Avengers: Endgame a třetím dílem Strážců Galaxie, jenž má do kin přijít už příští rok.

Zatímco má speciál dorazit na Disney+ „někdy na konci roku 2022“, Marvel dosud neodhalil žádné záběry či konkrétní datum zveřejnění. Avšak k dispozici máme alespoň drby a spekulované podrobnosti ohledně děje (a jak víme, spekulace se v rámci Marvelu často potvrzují).

Na subredditu Marvel Studios se totiž nedávno objevily dějové detaily chystaného speciálu. Například to, že film má obsahovat scénu na Kdovíkde, v níž se Strážci od Petera Quilla dozvídají, proč nemá rád Vánoce. Důvodem má být to, že Yondu mu tyto svátky z nějakého důvodu zničil. Obyvatelé Kdovíkde poté začnou být zaujatí Vánočními tradicemi Terranů (Pozemšťanů), avšak se jim nepodaří správně interpretovat tento svátek ani jeho zvyky.

Ve správném duchu Strážců má speciál zahrnovat skvělý výběr hudby, včetně originálního vánočního soundtracku. Jedna píseň údajně zazní v provedení mimozemské rockové kapely, přičemž má být o „Záhadě Vánoc“ a obsahovat text: „Netuším, co jsou Vánoce, ale vánoční čas nastal!“ Píseň má být další narážkou na neporozumění Vánoc obyvateli Kdovíkde, jelikož o nich viděli pouze filmy ze Země.

V rámci sekce „neverifikovaných zdrojů“ toho samého příspěvku na Redditu bylo zmíněno, že hrdina Petera Quilla, Kevin Bacon z filmu Footloose, se ve speciálu také objeví. Nejedná se přitom o první zmínku herce v rámci nějakého projektu Strážců Galaxie, jelikož tato konkrétní fáma se objevila již před měsíci.

Nakonec je třeba zmínit, že zde byla navržena dvě možná data pro zveřejnění speciálu, a to americký Den Díkůvzdání (24. listopadu) nebo 2. prosince. Pro další detaily (nebo potvrzení zmíněného) si musíme pravděpodobně ještě pár týdnů počkat. Je však jisté, že se nálože oblíbené vesmírné skupinky podivínů dočkáme ještě letos.

Zdroj článku: The Direct


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama