Deadpool získal velmi nechutnou schopnost

Deadpool získal velmi nechutnou schopnost

Deadpool získal velmi nechutnou schopnost

23. červen 2018 Ninjer Komiksy 0 3325

Obsahuje mírné spoilery pro Despicable Deadpool č. 300.

Nedávno bylo vydáno již 300. číslo komiksu se slavným ukecaným žoldákem Wadem Wilsonem. V něm se uzavřel příběh, ve kterém Deadpool vyprovokoval v podstatě celý marvelovský vesmír.

Deadpool získal velmi nechutnou schopnost

Vypsal na svoji hlavu obří odměnu, čímž přilákal superpadouchy, zatímco superhrdinové si řekli, že už jeho chování nemůžou dál tolerovat a musí ho zastavit, a tak vznikl příběh The Marvel Universe Kills Deadpool. Jestli byl Deadpool zabit, vám v tomto článku nepovím, ale popíšeme si jednu pořádně šílenou událost (i na deadpoolovské poměry), která se ve finále tohoto příběhu odehrála.

Wade si koupil ve vesmíru superschopnost, aby získal výhodu nad svými nepřáteli s tím, že sám nevěděl, o jakou schopnost půjde. Projevila se až ve chvíli, kdy se na něho ze všech stran začali sbíhat superhrdinové a jde o… vyvolání zvracení u svých oponentů.

Díky tomu pak v tomto jubilejním čísle můžeme vidět celou plejádu superhrdinů, jak zvrací. Daredevil, Scarlet Wich, Iron Man… a mnozí další hodili tyčku. Pokud nemáte slabý žaludek, podívejte se sami do galerie.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 3 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.