Deadpool bude oficiálně součástí MCU a ponechává si R-ko

Deadpool bude oficiálně součástí MCU a ponechává si R-ko

Filmy
3 / 5 293 2
13. leden 2021, napsal slayer

Po dlouhých letech, kdy se něco takového zdálo jako pouhé zbožné přání fanoušků, to nyní vypadá, že se některé sny skutečně začínají plnit.

Deadpool bude oficiálně součástí MCU a ponechává si R-ko

Od března 2019, kdy společnost Disney oficiálně zakoupila studio 20th Century Fox (nyní pod jménem 20th Century Studios), jehož 71-miliardový balíček obsahuje také oblíbené X-Meny, spekulovali fanoušci, jakou budoucnost bude pod vedením rodinného Myšáka mít žoldák s nevymáchanou pusou – Deadpool.

V listopadu loňského roku se přípravy pohnuly kupředu, když bylo oznámeno, že třetí díl napíše sesterské duo Wendy Molyneux a Lizzie Molyneus-Loeglin, zodpovědné za komediální a eRkový animovaný seriál Bobovy Burgery, a že dohlížet na něj bude také představitel hlavní role Ryan Reynolds.

Nyní šéf Marvel Studios Kevin Feige prozradil dvě důležité informace.

První je, že trojka bude mládeži nepřístupná, druhá pak, že Deadpool bude patřit do MCU, takže se bude moci potkávat s různými superhrdiny. Taktéž dodal, že se na tento rok již s jeho natáčením nepočítá, přičemž jedním z důvodů je i fakt, že je Ryan Reynolds momentálně v Hollywoodu žhavým zbožím, takže má plný diář. Můžeme tedy spekulovat, že se Deadpool 3 dostane na plátna kin nejdříve v roce 2023.

Zdroj: TotalFilm


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Pěkný den, mohu se prosím zeptat, jak je možné, že zdroj uvádíte Totalfilm, ale po rozkliknutí na mě vyskočí Gamesradar? To je co za kulišárnu? A co má tedy Totalfilm s článkem společného?

Pěkný den, po rozkliknutí odkazu můžete v levém horním rohu vidět, že webové stránky vlastní filmový magazín TotalFilm – na toto logo také stačí kliknout a uvidíte sám. Lze se o tom přesvědčit i poté, co si TotalFilm vyhledáte na Facebooku (mají tam odkaz na tento web: http://www.gamesradar.com/totalfilm). Přeji příjemný zbytek dne.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO