Deadpool 3 se stává skutečností – Nové informace unikají na internet

Deadpool 3 se stává skutečností – Nové informace unikají na internet

Filmy
458 0
21. listopad 2020, napsal Nevka

Nedávno jsme vás informovali o tom, že by se Deadpool měl objevit ve druhém Strangeovi. Teď však přichází informace, která je snad ještě lepší než ta minulá. Práce na třetím pokračování se totiž začaly hýbat kupředu a s tím přichází i další podrobnosti!

Deadpool 3 se stává skutečností – Nové informace unikají na internet

Čtvrtá fáze MCU nám sice představí mnoho nových postav, ale očekáván fanoušků jsou od odkoupení práv na mutanty opravdu veliká. Jenže jak všichni víme, budeme si muset ještě chvíli počkat. Příchod X-menů nebo Fantastické čtyřky sice plánovaný je, ale všichni počítají s tím, že k němu nedojde dříve než v páté fázi. V posledních dnech se ale začalo rojit celkem velké množství informací o připravované trojce Deadpoola. Člověk si sice nemůže být ničím jistý, dokud neuvidí, že se natáčí, ale projekt se očividně začal docela rychle rozjíždět.

Jdeme na to!

Jak už jsme psali v ->tomto článku<-, po dlouhých měsících ticha se začalo konečně něco dít. Po oznámení údajného Poolova camea v druhém Doctoru Strangeovi začal Ryan Reynolds dráždit fanoušky na sociálních sítích. Tam píše například o tom, že pokud vše povede tak, jak si přeje, bude nová sólovka „absolutně výbušnou výhrou pro všechny“. Někdy také naznačuje, že by se mohl zapojit i do MCU týmovek, ale na to je asi ještě času dost. Důležité je, že se v souvislosti s jeho třetím filmem začíná mluvit o konkrétních jménech.

Oblíbený a vcelku respektovaný server Deadline totiž přišel s informací, že si Marvel našel už své scénáristy. Tedy přesněji řečeno – scénáristky. Disney si údajně vyhlédlo Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin, které stojí za několika epizodami animované komediální série „Bobovy Burgery“. Tento seriál není u nás tolik známý, ale obrovské oblibě se těší v zahraničí. O tom svědčí i fakt, že na IMDb je hodnocen známkou 8,1 (čili 81 %). Ty by na třetím filmu měly spolupracovat přímo s Reynoldsem, který tak dostane prostor, aby ráz filmu dost výrazně ovlivnil.

A vzhledem k tomu, že se obě scénáristky dlouhou dobu zaměřovaly na burgery… Je dost velká šance, že by se v příštím filmu mohly objevit konečně i pověstné chimichangas. Navíc je zde i dost nápadná podoba Boba Blechera (z Bob´s Burgers) a Petera, kterého si všichni zamilovali právě ve druhém Deadpoolovi. Že by to byl nakonec on, kdo bude chimichangas prodávat? Ale tohle už berte jen jako zábavnou a ničím nepodloženou spekulaci nad rámec těchto nových informací.

Kdo to bude režírovat?

Deadline zároveň oznámil, že se Marvel poohlíží po režisérovi. Zároveň přiznal, že pro Davida Leitche, který režíroval minulý díl, jsou „dveře stále otevřené“. Nicméně se spíše počítá s tím, že se spíše na svou pozici nevrátí. Autor tak uvozuje podle toho, že při hledání nových inspirací a psaní scénáře, nebyl Leitch pravděpodobně vůbec kontaktován. Jeho opětovná účast na tvorbě filmu je tak spíše velice nepravděpodobnou.

A abychom potvrdili, že Deadline nevaří „jen tak z vody“, přikládáme jako „důkazní materiál“ i oficiální Twitter účet „Deadpoola“. Tam se objevil obrázek Boba Belchera, který má na zádech připnuté Poolovy ikonické zbraně. Pokud s námi tvůrci nehrají nějakou sofistikovanou hru, pak se jedná o přímé označení „těch“, které na scénáři budou pracovat.

Jste s aktuálním vývojem situace spokojeni? Nebo byste byli raději, kdyby se Deadpool nakonec vydal úplně jinou cestou? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

(Zdroje obrázků – i2.wp.com, pixel4k.com, twitter.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


PILSCO