Deadpool 3 našel režiséra

Deadpool 3 našel režiséra

Filmy
Deadpool 3 našel režiséra

Deadpool patří vzhledem ke své popularitě k té menšině komiksových postav, které Disney po odkoupení studia 20th Century Fox nebude přeobsazovat. Navíc bývalý šéf Myšáka Bob Iger v minulosti potvrdil, že mu zůstane i eRkový kabátek.

437 0
14. březen 2022, napsal slayer

Ryan Reynolds spojí síly se starým známým.

Od premiéry druhého dílu uběhly již čtyři roky a fanoušci netrpělivě vyhlíží novinky o trojce, kterých dosud bylo pomálu. Nyní však konečně známe jméno režiséra. Bude jím talentovaný Shawn Levy, jenž začínal u komedií Růžový panter a trilogie Noc v Muzeu, a v roce 2011 se do širšího podvědomí dostal snímkem Ocelová pěst s Hughem Jackmanem v hlavní roli (v celosvětových pokladnách kin vydělal skoro 300 milionů dolarů). Rovněž je jedním z producentů úspěšného seriálu Stranger Things, který na své streamovací službě nabízí Netflix.

Se samotným Ryanem Reynoldsem spolupracoval na skvělé akční komedii Free Guy, která minulý rok po několika odkladech dorazila do kin, a dobrodružném sci-fi snímku Projekt Adam, jenž můžete od pátku 11. března vidět na Netflixu. Nyní s ním spojí síly potřetí, přičemž novinku potvrdil jak Reynolds, tak Levy na Twitteru. alt A i když se Reynolds minulý rok dušoval, že by natáčení mohlo začít tento rok, nově se Levy nechal slyšet, že rok 2022 pro natáčení nevyjde. V preprodukci má totiž momentálně jiný projekt, kterým je seriál All The Light You Cannot See, a k tomu bude jako producent propagovat poslední sérii Stranger Things.

S největší pravděpodobností tak komiksový žoldák s nevymáchanou pusou nastartuje své kamery příští rok a svou premiéru si odbude v roce 2024. Scénář dostali na starost Rhett Reeves a Paul Wernick, scénáristé prvních dvou dílů.

Zdroj: Oficiální twitterový účet herce Ryana Reynoldse a režiséra Shawna Levyho


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama