Deadpool 3 by měl nově zakončit 5. fázi MCU

Deadpool 3 by měl nově zakončit 5. fázi MCU

Filmy
Deadpool 3 by měl nově zakončit 5. fázi MCU

Škatulata v MCU pokračují.

1385 0
22. únor 2023, napsal filmfanouch

Snímek Ant-Man & Wasp: Quantumania čerstvě odstartoval 5. fázi MCU. Nadále se ještě nedávno počítalo s tím, že jako zakončení této fáze bude fungovat týmovka Thunderbolts (červenec 2025), jako start 6. fáze nová Fantastická čtyřka (únor 2025) a konec 6. fáze (a s tím i Mnohovesmírné ságy) bude náležet šestým Avengers: Secret Wars (květen 2026).

Harmonogram ovšem krapet rozhodil fakt, že na září 2024 byl odložen snímek Blade a na listopad 2024 Deadpool 3. Nyní bylo navíc odhaleno, že zmínění Blade a Deadpool mají spadat do 5. fáze MCU, přičemž tak nově 5. fáze MCU bude zakončena právě třetím Deadpoolem, který mimo jiné přinese i návrat Hugha Jackmana do role Wolverinea (a co dalšího od snímku můžeme čekat?). Vše by ovšem do budoucna mohlo být přeci jen jinak.

Nedávno vyšlo na povrch, že v Marvel Studios hodlají odkládat jisté seriály. Odklady by se poté měly dotknout i filmů. Například víme, že pokračování Captain Marvel s názvem The Marvels bylo odloženo z července tohoto roku na listopad. Další odklady se poté mají týkat i budoucích filmů, především těch spadajících do 6. fáze MCU. Deadpool 3 by už sice o status finálního snímku 5. fáze MCU přijít neměl, zato páté Avengers: The Kang Dynasty údajně čeká odklad z května 2025 na pozdější termín, přičemž by se před něj mělo vměstnat ještě několik filmů. Konkrétně by zde mělo dojít na vydání Spider-Mana 4, Shang-Chiho 2, Armor Wars nebo Doctora Strange 3. MCU škatulata tak pokračují a stačí jen vyčkávat, kdy se na veřejnost dostaví více informací a pravděpodobně i nový harmonogram…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz