Dave Bautista se možná ke třetím Strážcům nevrátí

Dave Bautista se možná ke třetím Strážcům nevrátí

Dave Bautista se možná ke třetím Strážcům nevrátí

2. září 2018 Zechy Filmy 0 3332

Nakonec možná Drax perfektně ovládne svou techniku neviditelnosti a my už jej neuvidíme… Teda alespoň ne v podání Davea Bautisty.

V sobotu se Dave Bautista objevil v show Jonathana Rosse, kde nám nejen potvrdil, že třetí díl je nyní ”permanentně pozastaven”, ale také otevřeně přiznal, že se možná do své role nevrátí.

“Nejsem si jistej, jestli chci pracovat pro Disney…”

Samozřejmě, na jednu stranu to jsou pouhá nejistá slova, ze kterých by se těžko dělal nějaký závěr. Každopádně, když se moderátor show optal Bautisty zda to znamená, že by se ke třetímu dílu nemusel vrátit, herec s jeho otázkou nikterak vyloženě nezápasil. Možná je tak svému odchodu blíž, než si myslíme.

Ostatně představitel Draxe vypadá, že dělá vše proto, aby byl od snímku odejit. Od vyhazova Jamese Gunna nemá problém na svém twitteru vystupovat s velice drsnou rétorikou proti Disney.

Bautista také před dvěma dny odhalil, že se v roli Draxe vrátí do Avengers 4, ostatně ne moc velké odhalení, jelikož o všech, které odstranilo lusknutí, se to obecně předpokládá. Dle jeho vyjádření dokončil dva dny reshootů, kde má Drax opravdu skvělé scény a závisí pouze na studiu, zda je použije.

Na odstranění Draxe v nadcházejícím vyvrcholení je pravděpodobně dost pozdě, ale v napjaté situaci, do které neustále sám herec přilévá oheň, je také možné, že kterýkoli jeho další krok může být pomyslným posledním hřebíkem do jeho rakve u Disney.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.