Svět Marvel

Filmy

Dave Bautista se možná ke třetím Strážcům nevrátí
Dave Bautista se možná ke třetím Strážcům nevrátí

Nakonec možná Drax perfektně ovládne svou techniku neviditelnosti a my už jej neuvidíme… Teda alespoň ne v podání Davea Bautisty.

V sobotu se Dave Bautista objevil v show Jonathana Rosse, kde nám nejen potvrdil, že třetí díl je nyní ”permanentně pozastaven”, ale také otevřeně přiznal, že se možná do své role nevrátí.

“Nejsem si jistej, jestli chci pracovat pro Disney…”

Samozřejmě, na jednu stranu to jsou pouhá nejistá slova, ze kterých by se těžko dělal nějaký závěr. Každopádně, když se moderátor show optal Bautisty zda to znamená, že by se ke třetímu dílu nemusel vrátit, herec s jeho otázkou nikterak vyloženě nezápasil. Možná je tak svému odchodu blíž, než si myslíme.

Ostatně představitel Draxe vypadá, že dělá vše proto, aby byl od snímku odejit. Od vyhazova Jamese Gunna nemá problém na svém twitteru vystupovat s velice drsnou rétorikou proti Disney.

Bautista také před dvěma dny odhalil, že se v roli Draxe vrátí do Avengers 4, ostatně ne moc velké odhalení, jelikož o všech, které odstranilo lusknutí, se to obecně předpokládá. Dle jeho vyjádření dokončil dva dny reshootů, kde má Drax opravdu skvělé scény a závisí pouze na studiu, zda je použije.

Na odstranění Draxe v nadcházejícím vyvrcholení je pravděpodobně dost pozdě, ale v napjaté situaci, do které neustále sám herec přilévá oheň, je také možné, že kterýkoli jeho další krok může být pomyslným posledním hřebíkem do jeho rakve u Disney.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.

 

Zechy

Autor
Zechy

  • Napsáno 02. 09. 2018 12:42
  • V kategorii Filmy
  • Počet přečtení: 3201
  • Hodnocení:

Další články od autora »