Další zajímavá postava ve čtvrtém Thorovi

Další zajímavá postava ve čtvrtém Thorovi

Filmy
641 0
29. březen 2021, napsal David Schmirler

Thor: Love and Thunder se v současné době natáčí v Sydney v Austrálii. Díky fotografiím zjišťujeme, kdo všechno na place přibyl.

Další zajímavá postava ve čtvrtém Thorovi

Uniklé fotografie už odhalily notnou část obsazení. Kromě Chrise Hemswortha se ve filmu objeví například Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Matt Damon a dokonce i Melissa McCarthy.

Nyní máme možnost sledovat další návraty postav ze třetího Odinsonova filmu. Nová fotografie z rugbyového zápasu v Sydney odhaluje spolu s herci a štábem filmu Love and Thunder další známou tvář.

Účet Wide World of Sports na Twitteru zveřejnil fotografii herce Chrise Hemswortha a režiséra Taiky Waititi, jež doprovází Jeff Goldblum, který se v pátek zúčastnil výše zmíněného rugbyového zápasu. Jedná se tak o další návrat postavy z filmu Thor: Ragnarok?

Sice to definitivně neznamená, že se Goldblum, opět jako Grandmaster, přidal k obsazení Thor: Love and Thunder, protože v Austrálii se v současné době natáčí řada velkých filmů, ale podle dostupných informací zde Goldblum žádné jiné herecké závazky, kvůli kterým by musel být zrovna v Sydney, nemá.

Grandmastera jsme v podání Goldbluma naposledy mohli vidět v potitulkové scéně Ragnaroku, kde se snažil uklidnit rozzlobený dav a prohlásil jejich revoluci za velmi úspěšnou. 

Všichni nejvěrnější fanoušci jistě ví, že se nám Grandmaster představil ještě v krátkém komediálním filmu Team Darryl. V něm hledá mladý Darryl spolubydlícího, aby utáhl nájem. Jediný, kdo se mu ozve, je právě Grandmaster, který není úplně schopný normálního života.

Věříte, že Jeff Goldblum se v Sydney nachází právě kvůli své roli Grandmastera?

Film Thor: Love and Thunder by měl být uveden v kinech 6. května 2022.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO