Další indicie naznačující, že se Tobey Maguire objeví v novém Spider-Manovi

Další indicie naznačující, že se Tobey Maguire objeví v novém Spider-Manovi

Filmy
3.33 / 5 386 2
5. duben 2021, napsal David Schmirler

Vypuštěním seriálů WandaVision a The Falcon and The Winter Soldier došlo letos k zahájení čtvrté fáze MCU. Do konce roku nás také čekají ještě čtyři filmy.

Další indicie naznačující, že se Tobey Maguire objeví v novém Spider-Manovi

Jedním z těch nejočekávanějších je samozřejmě třetí Spider-ManTomem Hollandem. Spider-Man: No Way Home by měl být dokonce nejrozsáhlejším sólovým filmem v 13leté historii MCU. Dočkáme se zde totiž mimo jiné návratu několika Spider-Manových protivníků z jeho minulých filmů (Doctor Octopus v podání Alfreda Moliny nebo Electro, kterého si opět zahraje Jamie Foxx).

Pomoci má Peteru Parkerovi s tímto multiversálním návalem padouchů nejen Doctor Strange, ale i zapojení Andrewa Garfielda a Tobeyho Maguira, tedy předchozích představitelů Spider-Mana. Zatím jsme se ovšem v této souvislosti nedočkali žádného oficiálního potvrzení. 

Stále tak dostáváme pouze malé střípečky, které naznačují, že tomu tak doopravdy je.

V nedávném rozhovoru na kanálu ELSOTANODELPLANET na YouTube herec Roger Pera potvrdil, že bude spolupracovat s Marvel Studios, a to konkrétně na filmu Spider-Man: No Way Home.

Roger Pera je totiž španělský dabér Petera Parkera, respektivě Tobeyho Maguira ve Spider-Manově trilogii, kterou režíroval Sam Raimi. Dále ho také daboval ve filmech The Great Gatsby a Pawn Sacrifice.

Zapojení Pery do hry je dalším znamením toho, že se samotný Maguire ve třetím MCU Spider-Manovi přece jen objeví.

Co si myslíte vy, věříte v návrat původních herců?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Jak jako multiversální?

Jsem v Marvelu novej, tak nemám úplně naštudováno, ale myslel jsem si, že Electro a Doctor Octopus jsou skoro nejklasičtější Spideyho padouši. Tak nějak nechápu to s tím „multiversálním návalem padouchů“. Navíc i kdyby to byla celá Sinister Six, tak to furt není zrovna nával a s multiversem to už vůbec nemá nic společnýho. No hate, jen podotýkám…

Odpovědět na komentář
Editor používá Texy! (Kompletní nápověda)
Padouši :D

Ahoj, jedná se o to, že jde o postavy v podání herců z předešlých filmů…třeba Electro je z filmu Amazing Spider-Man 2 :-) chápeš?

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO