Další hvězda z Neuvěřitelného Hulka komentuje svůj návrat do MCU

Další hvězda z Neuvěřitelného Hulka komentuje svůj návrat do MCU

Herci
Další hvězda z Neuvěřitelného Hulka komentuje svůj návrat do MCU

Dotyčným je Tim Blake Nelson, který se před téměř patnácti lety v Hulkovi představil jako Samuel Sterns.

134 0
17. září 2022, napsal Johnny

Nyní se má do role vrátit v připravovaném filmu Captain America: New World Order, jak jsme vás nedávno informovali ZDE. Sám situaci okomentoval a je z ní dle svých slov zcela nadšen.

„Jsem potěšen. Marvel je součástí filmové historie a to, že i já mohu být tímto způsobem toho všeho součástí, je pro mě absolutní čest. A děkuju, že držíte s Leaderem.“

Leader, který by měl být hlavním záporákem, byl prý také klíčovým faktorem vedoucím k tomu, aby se režie ujal Julius Onah. Ten se vyjádřil následovně:

„Jedna z věcí, které mě k tomu projektu opravdu táhly, je to, že Leader jedná prostřednictvím intelektu. A je skvělé mít protivníka, který pracuje tímto způsobem, aby Sam (Wilson, pozn. redakce) byl během příběhu trochu ždímaný.“

Před Nelsonem už stačilo dojít i k návratu dalších herců, kteří v MCU debutovali právě v Neuvěřitelném Hulkovi. Jde o Tima Rotha, který se jako Abomination objevil už vloni ve filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings a následně v současnosti vysílaném seriálu She-Hulk: Attorney at Law, a o Williama Hurta, jenž jako generál Thaddeus Ross stanul před kamerou hned v celé řadě snímků (Hurt nás bohužel opustil v březnu tohoto roku).

Čtvrtý Captain America nicméně bude znamenat reprízu i pro další nám již známé postavy. Kromě Anthonyho Mackieho v hlavní roli se totiž počítá i s Carlem Lumblym (Isaiah Bradley) a Dannym Ramirezem (Joaquin Torres). Všechny zúčastněné jsme společně mohli vidět v seriálu The Falcon and the Winter Soldier.

Marvel Studios poté potvrdilo, že Ramirez bude novým Falconem v návaznosti na to, že Wilson tuto roli v rámci převzetí žezla (respektive štítu) Captaina Americy zanechal prázdné.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama