Dakota Johnson komentuje natáčení Madame Web

Dakota Johnson komentuje natáčení Madame Web

Filmy
Dakota Johnson komentuje natáčení Madame Web

Něco přes rok před vypuštěním nejnovějšího snímku z produkce Sony Pictures jeho hvězda Dakota Johnson své zážitky z natáčení popsala jako divokou zkušenost.

165 0
25. leden 2023, napsal ajushh

Většinu loňského roku byla herečka Dakota Johnson velmi zaneprázdněná natáčením filmu Madame Web (informace o postavě ZDE). Jedná se o její první snímek v superhrdinském žánru. Navíc jde o postavu, která nikdy předtím na televizních obrazovkách spatřena nebyla.

Snímek doplní další filmy Spider-versa od studia Sony Pictures. Mezi ty nejaktuálnější patří Lovec Kraven, jenž do kin dorazí již letos v říjnu, a El Muerto, který má mít premiéru příští rok v lednu.

Přestože toho Johnson dosud ohledně projektu příliš nesdělila (při oznámení, že je součástí filmu, sdílela na svých sociálních sítích pouze emoji pavučiny), nyní v rozhovoru s Variety nabídla bližší pohled na její zážitky z natáčení.

„Byla to divoká zkušenost. Bylo to něco, co… Nemyslím si, že můžete být připraveni na něco podobného, ale mnoho jsem se naučila. Je to naprosto odlišný způsob natáčení filmů. Hned potom jsem šla točit jeden z malých, malinkých filmů mé vlastní společnosti, a tak jsem loni zakusila skutečně odlišné typy kinematografie.“

Madame Web zamíří do kin 14. února příštího roku.

Zdroj: The Direct


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama