Co nám prozradil Comic-Con ohledně Spider-Mana: Far From Home?

Co nám prozradil Comic-Con ohledně Spider-Mana: Far From Home?

Filmy
1174 0
8. prosinec 2018, napsal Nevka

V Brazílii v těchto chvílích probíhá jeden z „velkých“ Conů, kterých se účastní herci a členové komiksových štábů. V této souvislosti se poprvé fanouškům představil trailer na nového Spideyho. Některé věci jsme čekali, jiné jsou absolutně nečekané.

Co nám prozradil Comic-Con ohledně Spider-Mana: Far From Home?

Následující text obsahuje potenciální SPOILERy ke snímku Spider-Man: Far From Home.

Jeden z tweetů říká, že ukázka začíná scénou, která nám ukazuje Petera Parkera, který je na školním výletě. Hned po tomto záběru by měla následovat scéna, ve které se odehraje velký souboj pavoučího hrdiny s Mysteriem.

Další z uživatelů už je o něco konkrétnější. Mluví o výletu do Evropy, kam odlétá prakticky celá „školní“ skupinka. Cesta by měla zřejmě započít v Benátkách, kde Petera vyhledá Nick Fury. Ten ho naverbuje na jednu (zřejmě vedlejší) misi, při které se Parker utká s padouchem gigantických rozměrů, který je tvořen z kamene a vody. Kámen je sice krapet spekulativní, ale mohlo by se jednat o bitvu s Hydro Manem (už dříve bylo Hollandem sdíleno video, kdy jeho kaskadéra smete proud vody z kamenného mostku). Podstatné však je hlavně to, že Spider-Man si do Evropy nevezme svůj typický oblek. Uživatel se nezmiňuje, který typ je použit zrovna v Itálii, ale podle dostupných fotek můžeme usuzovat, že jich bude více.

Poněkud větší přídavnou hodnotu má zjištění, že v traileru se zcela jasně vyskytuje romance. Překvapivě nevznikne mezi nikým jiným, než mezi Peterem a Michelle (tomu odpovídá i romantická procházka po Karlově mostě).

Co však každému vyrazilo dech je to, že ukázka zobrazuje i romantickou aféru mezi… Teď se podržte…

Mezi tetičkou May a Happy Hoganem!!!

Pokud jste tohle očekávali, hluboce se vám klaníme, protože s touto možností počítal opravdu málo kdo. Uvidíme, jak se s touto linkou film popasuje, ale určitě to může být dost zajímavé. Pořád existuje šance, že si uživatelé některé věci mohli vymyslet, nicméně dostupné informace vypadají relativně věrohodně. Nezbývá tedy než čekat, kdy se trailer představí i zbytku světa. Je totiž jistá šance, že mezinárodní propagace bude stavět na úplně jiných záběrech z filmu (jako tomu bylo například u Infinity War).

Co na to říkáte. Líbil by se vám podobný trailer?

Dejte nám vědět do komentáře…
Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.