Chystá se druhá série Ms. Marvel?

Chystá se druhá série Ms. Marvel?

Seriály
Chystá se druhá série Ms. Marvel?

Určité zprávy naznačují, že v Marvel Studios už připravují další řadu seriálu pákistánské superhrdinky.

125 0
20. září 2022, napsal Johnny

Kamala Khan, známá komiksovým fanouškům od roku 2013, kdy debutovala v sešitu Captain Marvel #14, se letos poprvé představila divákům i v hrané verzi, když byla během června a července na stanici Disney+ vysílána její šestidílná minisérie.

Od ostatních seriálových projektů provázaného filmového vesmíru MCU se Ms. Marvel lišila mimo jiné i tím, že už dopředu se počítalo s její účastí v dalším marvelovském projektu, a to konkrétně ve filmu The Marvels, naplánovaném v příštím roce.

Samotná představitelka Kamaly, Iman Vellani, se na události D23 Expo vyjádřila k budoucnosti své postavy ve stručnosti takto:

„Nic mi k tomu neříkají.“

Žurnalista Daniel Richtman však nyní přišel s tím, že ve studiu dostala druhá řada seriálu zelenou. Pokud je to pravda a další série je skutečně ve fázi příprav, stala by se Ms. Marvel po Lokim teprve druhým seriálovým projektem ze stáje MCU, který se dočká pokračování.

V každém případě není pochyb o tom, že mají u Disneyho s Kamalou velké plány. Svědčit o tom může už i skutečnost, že v šesté epizodě nám byl odhalen mutantský původ této superhrdinky. Jedná se o značnou odlišnost oproti komiksové předloze, kde Kamala vystupuje jako Inhuman (ostatně i její superschopnosti se dočkaly změny, o čemž jsme více psali ZDE).


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama