Chris Hemsworth pro týmovku Thora s Deadpoolem

Chris Hemsworth pro týmovku Thora s Deadpoolem

Filmy
Chris Hemsworth pro týmovku Thora s Deadpoolem

Pokud je někdo v superhrdinské komedii autoritou, tak jím je právě Ryan Reynolds, jehož Deadpool v roce 2016 uspěl po všech stránkách jak kriticky, tak i komerčně.

918 0
8. leden 2018, napsal Zechy

Pokud je někdo v superhrdinské komedii autoritou, tak jím je právě Ryan Reynolds, jehož Deadpool v roce 2016 uspěl po všech stránkách jak kriticky, tak i komerčně. Jistým rivalem se ale pro Deadpoola stal Thorův poslední film, který i přes závažné téma srší humorem.

A to samozřejmě vyústilo ve fanouškovské nápady, kdy by rádi spojili Boha hromu a “držkatého” žoldáka do jednoho týmu. A jak je vidno, Thorův představitel Chris Hemsworth je tomuto nápadu otevřený. Pro Cinema Blend odhalil, jak se velmi těšil na obchod mezi Disney a Foxem:

“Je to úžasné. A já doufám, že něco takového udělají, protože spoustě z nás končí kontrakty. Ohledně interakcí… Dokázal bych si představit týmovku s Wolverinem nebo s kýmkoli jiným z X-Menů… Deadpool a Thor by byli dost hustí. Nejlepší věcí ohledně Avengers bylo, být na place společně se Strážci galaxie.”

Díky nedávno proběhnuvšímu obchodu se Wade Wilson dostává pod střechu “House of Mouse”, čili reálná možnost pro týmovku Thora a Deadpoola tu existuje a bylo by zajímavé sledovat, jakou chemii by dohromady na place tvořili Hemsworth s Reynoldsem.

Jisté komplikace tu ovšem existují. Ve svém červeném spandexu nebude okolo MCU Reynolds dlouho, jelikož jeho kontrakt se pomalu blíží ke svému konci. Další překážkou je aktuálně již naplánovaná 4. fáze MCU. A tak nám nezbývá než čekat na to, kdy a jak Marvel Studios do svého universa zařadí nově nabytý majetek.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama