Chris Hemsworth mluví o Thorově účasti ve třetím Deadpoolovi

Chris Hemsworth mluví o Thorově účasti ve třetím Deadpoolovi

Filmy
Chris Hemsworth mluví o Thorově účasti ve třetím Deadpoolovi

Jelikož čtvrtá Thorova sólovka s podtitulem Love and Thunder je doslova za dveřmi, je momentálně Chris Hemsworth, představitel hlavní role, celkem v kurzu.

239 0
29. červen 2022, napsal Johnny

Nedávno se tak herec účastnil rozhovoru pro BBC Radio 1, kde řeč zašla ještě mnohem dále než jen ke čtvrtému Thorovi. Konkrétně se mluvilo o třetím Deadpoolovi, který je v rámci MCU již také v produkci.

Mezi představitelem Deadpoola, Ryanem Reynoldsem, a Hughem Jackmanem, který v sérii X-Menů ztvárnil Wolverina, probíhá dlouhá léta určité pošťuchování. Tentokrát se do toho ovšem vložil i sám Hemsworth.

A nevěřili byste, s jakým prohlášením přišel:

„Asi bych párkrát zvedl telefon, abych se ujistil, že si v tom Jackman nezahraje. Namísto toho bych do Deadpoola obsadil sebe. Taková by byla nabídka.“

Je samozřejmě jasné, že jde o nadsázku a další šťouchanec mezi herci. Přesto však nemůžeme Thorovu účast v daném filmu zcela vyloučit, vzhledem k provázanosti MCU. A se zřetelem k tomu, co je vlastně Deadpool zač…

Prozatím však zůstává Thorova budoucnost obestřena tajemstvím. Více bude odhaleno již 8. července, kdy Thor: Love and Thunder vstoupí do kin. Snímek, jenž opět režíruje Taika Waititi, má vyloženě nabité obsazení.

Mimo Hemsworthe se nám v dalších rolích představí Tessa Thompson jako Valkyrie, Natalie Portman jako Jane Foster, Russell Crowe jako Zeus, Jaimie Alexander jako Lady Sif, Chris Pratt jako Star-Lord, Sean Gunn jako Kraglin, Dave Bautista jako Drax či Karen Gillan jako Nebula.

Slušný zájem dokázal dosud vzbudit také Gorr the Butcher v podání Christiana Balea, který by měl jako zabiják bohů v roli hlavního padoucha našim hrdinům pořádně zatopit.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama