Chris Hemsworth a Taika Waititi komentují Lokiho absenci ve čtvrtém Thorovi

Chris Hemsworth a Taika Waititi komentují Lokiho absenci ve čtvrtém Thorovi

Filmy
Chris Hemsworth a Taika Waititi komentují Lokiho absenci ve čtvrtém Thorovi

Nalijme si čistého vína, Thor bez Lokiho, to je jaksi nezvyklé.

308 0
4. červenec 2022, napsal Johnny

Doposud se Tom Hiddleston v roli boha klamu objevil ve všech Thorových filmech. Thor: Love and Thunder však bude představovat milník. Pokud jste si až do teď dělali plané naděje, že se přece jen alespoň nějakého malinkého Lokiho camea dočkáte, máme pro vás špatné zprávy.

Že se s ním ve filmu opravdu, ale opravdu neshledáme, nedávno potvrdil samotný představitel hlavní role Chris Hemsworth i režisér Taika Waititi. Stalo se tak v rozhovoru pro CinemaBlend.

Hemsworth k tomu konkrétně sdělil toto:

„Nechtěl do toho být zahrnut. Řekl, že nás všechny nesnáší, hlavně pak mě. A já si říkal, že je to ostuda. A to je celé. Říkám si, kolikrát ho ještě můžeme zabít?“

Prohlášení samozřejmě srší sarkasmem a humorem Hemsworthovi vlastním. Dále se ovšem uchýlil i k serióznějšímu vyjádření:

„Milujeme Toma. Milujeme ho. Jo. Ale je mrtvý. Teda ne on, postava Lokiho.“

Fanoušci MCU, kteří nestrávili poslední 3 roky v kómatu, pochopitelně ve skutečnosti ví, že tomu tak docela není. Komentář se nicméně zcela zjevně vztahuje vyloženě k subjektivnímu vnímání postav z Thora, zejména k Thorovi samotnému.

To dosvědčil i Waititi, který Hemsworthe ihned doplnil:

„Ne, ne, je mrtvý jen pro nás.“

Lokiho ctitelé by ale každopádně neměli hned věšet hlavu nebo páchat hromadné sebevraždy. Oblíbený bůh se totiž zaručeně navrátí během druhé řady seriálu Loki. Je zatím ale velkou neznámou, kdy se tak stane.

Thor: Love and Thunder pak do kin zamíří už 8. července (v Česku o den dříve).


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama