Chris Evans má podmínku ohledně návratu jako Captain America

Chris Evans má podmínku ohledně návratu jako Captain America

Herci
Chris Evans má podmínku ohledně návratu jako Captain America

Donedávna patřil mezi neodmyslitelné pilíře MCU.

5 / 5 792 0
25. září 2022, napsal Johnny

Jako Steve Rogers nás Chris Evans bavil od roku 2011, kdy do kin vstoupil snímek Captain America: The First Avenger (První Avenger), až do roku 2019, kdy se konala premiéra Avengers: Endgame. Tehdy se s rolí Evans důstojně rozloučil.

V marvelovském propojeném filmovém vesmíru (MCU) stihl za těchto pár let zanechat nesmazatelnou stopu. Jméno Captain America se nejen stalo prakticky synonymem pro čest a boj za spravedlnost, ale i po Rogersově odchodu do ústraní žije nadále. V seriálu The Falcon and the Winter Soldier jsme byli svědky toho, jak štít po svém mentorovi převzal Sam Wilson, doposud známý jako Falcon.

Na jedné straně tedy máme oblíbenou postavu spolu s charismatickým hercem, což je samo o sobě velmi dobrá vizitka pro případný návrat. Na straně druhé se však nachází pracně vybudovaný příběh se zanechaným odkazem, po kterém rozhodně není radno šlapat.

V jednom nedávném rozhovoru byl Evans na možnost zopakovat si roli Rogerse tázán. Specificky se řeč točila kolem toho, jestli by nešlo natočit vyprávění, kterak tento superhrdina vrací na svá místa Kameny nekonečna.

„Jo, zdá se, že to je něco, co by lidi rádi viděli.“

Popravdě jde přitom o celkem elegantní způsob, jak nakrmit vlka, aniž by byla koze způsobena nějaká závažná újma (tedy jak vrátit Evanse do MCU a nepošlapat jeho odkaz). Herec však má jasnou podmínku:

„Nechci nikoho zklamat, ale nejsem si prostě jistý, jestli, víte… Byla to tak dobrá doba (strávená s postavou Rogerse, pozn. redakce) a já jsem s tím spokojen, víte. Je to pro mě něco drahocenného. Muselo by to být perfektní.“

Je zřejmé, že z Evansova pohledu zde zkrátka není prostor pro žádné lajdáctví ani prázdnou vatu. Na tom, že scénář i všechno ostatní by muselo být takřka dokonalé, se pak ostatně určitě shodnou i fanoušci. Nikdo přece nestojí o nastavovanou kaši bez chuti.

Nakonec to celé Evans uzavřel slovy:

„Bylo by prostě děsivé jen tak odbýt něco, co je mi tak drahé, víte. Ta role pro mě hodně znamená. Takže zhostit se jí znovu by byla veliká úloha.“


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama