Chris Evans by si raději zopakoval Human Torche než Captaina Americu

Chris Evans by si raději zopakoval Human Torche než Captaina Americu

Herci
Chris Evans by si raději zopakoval Human Torche než Captaina Americu

Momentálně je Chris Evans hvězdou animáku Lightyear, přesto však nelze zapomenout na stopu, kterou zanechal ve filmech Marvelu.

285 0
22. červen 2022, napsal Johnny

Bývá zvykem, že i když herec opustí nějakou svou roli, stejně neustále probíhají diskuze o tom, zdali se do ní někdy ještě vrátí. V případě Chrise Evanse a jeho účinkování u Marvelu to ovšem platí dvojnásob. A to doslova.

Poprvé jsme ho totiž ve spojitosti s Marvelem mohli vidět již v roce 2005 ve filmu Fantastic Four od Tima Storyho. Zde si zahrál Johnnyho Storma alias Human Torche. O dva roky později si roli zopakoval v pokračování s názvem Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer. Přestože dvojka byla divácky přijata lépe, nedosáhla paradoxně očekávaných tržeb, což znamenalo konec kratičké série.

Již zanedlouho jsme jej ale mohli spatřit v rámci filmové adaptace naší oblíbené komiksové stáje znovu. Psal se rok 2011 a ven vyšel Captain America: The First Avenger. Steve Rogers tu potom v Evansově podání s námi setrval až do roku 2019, kdy svou éru završil v Avengers: Endgame.

Otázkou tedy není pouze, zdali jej někdy v komiksové roli uvidíme znovu. Ale také, o kterou roli by přesně mělo jít…

V rozhovoru pro MTV News se Evanse zeptali, co si myslí o návratu jako Johnny Storm.

„Nebylo by to skvělé? Nikdo s tím za mnou ještě nepřišel. Chci říct, už nevypadám stejně jako tenkrát. Bylo to 15, 20 let zpátky… Ale tu postavu vážně miluju.“

A pro diváky by to skvělé dozajista opravdu bylo. Stačí se jen podívat, jaký úspěch sklidili Tobey Maguire a Andrew Garfield, když se po boku Toma Hollanda objevili v posledním Spider-Manovi. Evansova situace je ovšem o to zajímavější, že již v MCU jednu postavu ztvárnil.

A podle svých slov by také Human Torche volil mnohem raději:

„To by se mi líbilo, to by se mi líbilo. Vlastně by to pro mě bylo snazší, než se vrátit jako Cap. Víte, co myslím? Cap je pro mě tak vzácný. Nechci nijak rozporovat, jaká krásná zkušenost to pro mě byla. Ale Johnny Storm, mám pocit, že jeho den vlastně ve skutečnosti ještě nenastal. To bylo předtím, než se Marvel pořádně našel.“

Co na to říkáte? Stáli byste o tento návrat?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama