Chris Evans by mohl v Doctoru Strangeovi 2 hrát dvě postavy

Chris Evans by mohl v Doctoru Strangeovi 2 hrát dvě postavy

Filmy
1 / 5 530 0
10. únor 2021, napsal slayer

V roce 2019 to vypadalo, že pro Chrise Evanse bude Avengers: Endgame znamenat jednu z posledních účastí v marvelovských filmech. Možná tomu tak ale nakonec nebude.

Chris Evans by mohl v Doctoru Strangeovi 2 hrát dvě postavy

Pozor! Článek obsahuje spoilery k páté epizodě WandaVision!

Začátkem roku se vyrojily nepotvrzené zprávy, že se herec přeci jen v budoucnu vrátí. Ty Evans okomentoval slovy: „To je pro mě novinka.“, což ovšem nemusí znamenat, že mluví pravdu. V minulosti spousta herců, kteří byli spojováni s rolemi v MCU, zprávy o své účasti popřela.

Nyní server Giant Frekin Robot tvrdí, že se nově od svého zdroje, který jako první odhalil, že se Don Cheadle v roli War Machinea objeví v minisérii The Falcon and the Winter Soldier a Josh Brolin se jako Thanos vrátí do MCU, dozvěděl, že se Marvel údajně snaží s Evansem domluvit rovnou na dvou rolích v očekávané marvelovce Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Konkrétně prý probíhají jednání o role záporné verze Kapitána Ameriky a Human TorcheFantastické čtyřky – toho si naposledy zahrál v roce 2007 ve filmu Fantastická čtyřka: Silver Surfer. K tomu Marvel údajně taktéž jedná s herečkou Jessicou Alba o návrat do role Invisible Woman!

POZOR! Další odstavec obsahuje SPOILER na poslední epizodu WandaVision!

To sice může mnohým znít příliš pohádkově, ale po páteční páté epizodě WandaVision, ve které se překvapivě objevil Evan Peters jako Pietro Maximoff/Quic­ksilverX-Menů, je všechno možné.

Česká premiéra Doctor Strange in the Multiverse of Madness je prozatím stanovena na 24. března 2023.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO