Černá vdova 2.0?

Černá vdova 2.0?

Filmy
282 0
1. červen 2021, napsal Nero

Zbývá pár týdnů do premiéry filmu, který bude prvním ze 4. fáze MCU. Několikrát odložená Black Widow se konečně dostane na plátna našich kin. Její první sólový film očekáváme s velkým nadšením i zármutkem. Víme, že její první sólový film je zároveň posled

Černá vdova 2.0?

Natasha se v Avengers: Endgame obětovala pro ostatní při získání Kamene duše. Tento film nám tím pádem doplní, co chybí, a uzavře její příběhovou linii. Už teď víme, že děj se odehrává po Občanské válce a před událostmi Avengers: Infinity War. Podle traileru a různých úniků jsme se dozvěděli, že se Natasha musela vrátit ke své „ruské“ rodině. Vrací se, aby vyřešila nejen svoji minulost ale i budoucnost svých ruských přátel. Nepřítelem jim bude jejich výcviková agentura přezdívaná Rudá komnata a také oznámený padouch Taskmaster. Film by nám také měl zodpovědět spoustu otázek, které si klademe po celou dobu, co sledujeme Natashu v ostatních MCU filmech. Například události v Budapešti, o které často mluví s Hawkeyem, nebo jak se dostala k práci v S.H.I.E.L.D.u a další. Malá zajímavost – na počest své „sestry“ z Rudé komnaty nosí Natasha v Avengers: Infinity War její vestu. Důvod neznáme, ale třeba nám to právě film prozradí.

Očekává se také, že po smrti Natashy identitu Black Widow převezme její „ruská“ sestra Yelena Belova, kterou hraje Florence Pugh. K postavě Yeleny se ostatně vyjádřila i sama Scarlett Johansson v rozhovoru pro Total Film:

„Má před sebou vzrušující kariéru v rámci MCU, je to výjimečná postava“

Nevědomky tak možná právě Scarlett potvrdila předání oné štafety v roli Black Widow. Zvěsti, které ohledně tohoto panovaly, tak dostaly mnohem jasnější rozměry. Vzhledem k tomu, že příběh se odehrává před smrtí Natashy, tak v tomhle filmu přímo k předání role Black Widow nedojde. Oficiálně žádný další snímek s její účastí ohlášený není, avšak na serveru imdb.com má ve svém profilu napsanou taktéž účast v připravovaném seriálu Hawkeye. Tudíž to vypadá, že k samotnému převzetí role dojde někdy v průběhu 4. fáze. Otázka zní, kde bychom pak mohli Yelenu zase spatřit.

Rozhovorům se nevyhýbá ani představitelka Yeleny, Florence Pugh. Prohlásila, že nadcházející film právě nemá být o předání identity. Byť by si to všichni přáli.

„Můžete o tom přemýšlet a všichni by si přáli, aby to tak bylo, ale ve filmu o to nikdy nešlo“

Po testovacím promítání byla Scarlett dotazována na přijetí postavy Yeleny od testovacího publika.

„Její postava a herecký výkon byl velmi oceňován a testovací publikum si ji oblíbilo“

Postava Yeleny bude mít nejspíš zásadní vliv na děj příběhu, tudíž i Florence Pugh velmi opatrně našlapuje v rozhovorech. Je tak pravděpodobné, že prozrazení čehokoliv by mohlo být velkým spoilerem vzhledem k absenci bližších informací ohledně zápletky filmu. Ovšem události budou mít podstatný vliv na budoucnost MCU. Předpokládáme, že tohle nám vysvětlí právě nadcházející film Black Widow, který se u nás v kinech objeví 8. července. Výjimečně se tento film objeví v den premiéry také na streamovací službě Disney+, ovšem za poplatek nad rámec předplatného. Bude vám chybět Scarlett Johansson aka Natasha Romanoff? Co si myslíte o předání štafety Black Widow do rukou Yeleny Belovy?

Zdroj: thedirect.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


PILSCO