Čeká Spider-Mana s tváří Toma Hollanda ještě dlouhá budoucnost?

Čeká Spider-Mana s tváří Toma Hollanda ještě dlouhá budoucnost?

Filmy
Čeká Spider-Mana s tváří Toma Hollanda ještě dlouhá budoucnost?

Tom Holland prozatím ztvárnil Spider-Mana již šestkrát, přičemž naposledy to bylo v rámci nadcházejícího snímku Spider-Man: Bez domova.

220 0
21. listopad 2021, napsal Svět Marvel

I kvůli potenciálním spoilerům se prozatím oficiálně o budoucnosti Spider-Mana zrovna dvakrát nemluví, různé drby ovšem nasvědčovaly tomu, že by se měl Hollandův Spider-Man dočkat alespoň další filmové trilogie, objevit se alespoň v ještě jedné marvelovce, která nebude patřit mezi jeho sólovky, a dokonce se možná dočkat i hraného seriálu, který by se pravidelně střídal s novou filmovou sólovkou. Do budoucnosti Spider-Mana nyní ovšem dost možná vnesl světlo právě sám Tom Holland.

Producentka Amy Pascal nedávno prohlásila, že již s Hollandem mluvila o dalších filmech a že by se osobně do dalších filmů se Spider-Manem nechtěla bez Hollanda pouštět. Holland ovšem prozradil šokujíci informaci ohledně toho, že ho dost možná v roli Spider-Mana už mockrát neuvidíme. alt

„Možná je čas, abych se posunul. Možná, že nejlepší je pro Spider-Mana aktuálně realizovat film s Milesem Moralesem. Musím ovšem vzít Petera Parkera do úvahy, je důležitou součástí mého života. Pokud bych ovšem hrál Spider-Mana i po svých 30 letech, udělal jsem něco špatně.“

Tom Holland přitom letos oslavil (terpve) 25. narozeniny. To znamená, že třicátiny oslaví v roce 2026. Je pochopitelně možné, že Holland tak trošku zatlouká, aby zvýšil zájem o nadcházející film Spider-Man: Bez domova, je tady ovšem i možnost, že je zcela upřímný. V takovém případě bychom se tedy se Spider-Manem s tváří Toma Hollanda museli rozloučit již za 4 roky. Ještě nedávno ovšem Holland prozradil, že by chtěl po skončení s rolí Spider-Mana alespoň pomoct svému nástupci v roli. alt Miles Morales je v komiksech druhou osobou, která se po Peteru Parkerovi stala Spider-Manem. Fanoušci ho znají jako protagonistu animáku Spider-Man: Paralelní světy, objevil se také ve videohře Spider-Man od Insomniacu, přičemž se následně stal hrdinou vlastní videohry Spider-Man: Miles Morales a objeví se jak v pokračování Spider-Mana od Insomniacu, tak ve filmu Spider-Man: Paralelní světy 2. Jde o palestince, jehož otcem je policista Jefferson Davis a matkou Rio Morales. Milesovým strýcem je poté Aaron Davis, který se již v MCU objevil ve filmu Spider-Man: Homecoming, kde ho ztvárnil Danny Glover.

A ten již potvrdil, že Miles MoralesMCU skutečně existuje. Nic tedy nebrání tomu, aby časem skutečně převzal identitu Spider-Mana.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama