Čeká nás v Doctor Strange in The Multiverse of Madness překvapivá romance?

Čeká nás v Doctor Strange in The Multiverse of Madness překvapivá romance?

Filmy
Čeká nás v Doctor Strange in The Multiverse of Madness překvapivá romance?

Wong možná není jen zamlklý a osamocený muž, jak se na první pohled může zdát.

484 0
5. březen 2022, napsal Excelsior

Merch je už delší dobu kvalitní zdroj informací o nadcházejících blockbusterech. Většinou prozradí vše možné, od odlišného účesu známé postavy až po zásadnější spoilery či odhalení zcela nových postav.

Už tak jsou v nadcházejícím pokračování Doctora Strange očekávané návraty mnoha postav ze starých časů jako Profesor X nebo Mr. Fantastic, dále představení nových jako America Chavez.

Nyní funko pop figurka odhalila další přírůstek.

Wong, který získal status Nejvyšší čaroděj (Sorcerer Supreme) díky pětileté absenci Doctora Strange, nejspíš nezahálel a pustil se do navazování mezilidských vztahů. The Mighty Hobby zveřejnil seznam nových Funko Pop postaviček zaměřený právě na film Doctor Strange in the Multiverse of Madness (premiéra u nás 5.5.2022).

Mezi figurky byla zařazena i afroameričanka jménem Sara, jež je oděná do kouzelnického hábitu, nejspíše z Kamar-Taj. Žádný další popis postavy nemáme, nicméně klidně by mohlo jít o komiksovou Saru Wolfe. Což byla Wongova přítelkyně. alt Další možnost je, že půjde o Saru Krowler, což je v komiksech mocná kouzelnice. Je třeba říci, že jednou z jejích přezdívek je baronka Mordo, jelikož v některých komiksech vystupuje jako matka barona Morda.

Bohužel zatím neznáme ani rozsah role ani hereckou představitelku. Nicméně možnost, že Wong by třeba byl Mordův otec, by pěkně zamíchala kartami.

(Zdroje: thedirect.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama