Čeká nás další týmovka?

Čeká nás další týmovka?

Filmy
252 0
27. květen 2021, napsal Talon77

Ačkoliv „Fáze čtyři“ je momentálně v plném proudu, mnoho lidí zajímá, kam se Marvel posune dále. Jak jistě víte díky našim předchozím článkům, zcela jistě se můžeme dočkat Young Avengers… Avšak dle nových informací to nebude vše!

Čeká nás další týmovka?

Podle webu ThatHashtagShow nám Marvel skládá cestičku ke zcela nové týmovce zvané Dark Avengers/Marvel’s Mid­night Sons. Pokud se ptáte, kdo to je a co to dělá, je to vesměs ekvivalent konkurenční Justice League Dark.

To je sice pěkné, ale stále nevím o koho jde

Midnight Sons jsou v podstatě nadpřirození Avengers. Skupina mocných hrdinů, mágů či démonů Marvelu, kteří se spojili, aby potlačili mystické a mýtické nebezpečí pro planetu Zemi. Tým původně založil Doctor Strange, aby zabránil Lilith v invazi na Zemi. Lilith byla samotnou Matkou démonů. Ostatně Lilith sama byla jedna z mnoha dalších záporných postav, s kterými se tento tým musel utkat… Za zmínku pak stojí i Mephisto. Ano, ten Mephisto.

V komiksu tento tým tedy tvoří Doctor Strange, Morbius, Blade, Hannibal King a dvě verze Ghost Ridera (Johnny Blaze a Danny Ketch). V průběhu let byli dalšími členy týmu Wong, Moon Knight, Hellstorm, Iron Fist, Man-Thing, Doctor Voodoo a Scarlet Spider. Jak sami vidíte, mnoho jmen jsme již mohli zaznamenat buď na oznamovací tabuli budoucích projektů, nebo v minulých fázích MCU.

My jsme tedy zvědaví, zdali se tato informace potvrdí. Pokud ano, vypadá to velmi slibně.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Talon77
Talon77
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO