Svět Marvel

Filmy

Částečná útěcha pro fanoušky – Feige potvrdil, že trailer dorazí ještě letos
Částečná útěcha pro fanoušky – Feige potvrdil, že trailer dorazí ještě letos

Ač se může zdát, že toto prohlášení má asi takovou výpovědní hodnotu, jako to, že je voda mokrá, znamená alespoň malou jistotu v těchto „temných časech“.

Velká část fanoušků chovala naděje, že trailer by mohl dorazit přibližně ve stejné době, jako tomu bylo u Infinity War (29. 11.). Tudíž by se dalo mluvit o období listopadu, nebo prosince. V poslední době však bratři Russoovi rozjeli něco, jako „trollovací válku“, kdy v jednom kuse sdílí zdánlivě důležité příspěvky, které ale zřejmě mají fanoušky jen více rozdráždit. Značná část lidí totiž usuzuje, že žádný hlubší význam náhodné snímky nemají.

Proto je dost konkrétní prohlášení Kevina Feigeho něčím, co vypadá jako požehnání. V rámci nedávné projekce Black Panthera v Hollywoodu (většina zdrojů se shoduje, že šlo o oscarovou kampaň pro tento film) Kevin potvrdil, že trailer dorazí ještě letos.

Můžeme tedy očekávat, že Marvel vypustí první záběry ze čtvrtých Avengers přibližně ve stejné době, jako k Infinity War. Ze hry však není ani termín kolem Vánoc. Vzhledem k velkým premiérám, které v prosinci dorazí (Mortal Engines, Aquaman, Spider-Verse, Bumblebee) je pravděpodobné, že Disney bude chtít film v kinech výrazně zpropagovat právě během tohoto období, kdy do kina dorazí nejvíce diváků.

Hodiny nám začaly tikat o něco konkrétněji. Nemyslíte?

Zatím nebyl napsán žádný komentář.

 

Nevka

Autor
Nevka

  • Napsáno 26. 10. 2018 20:54
  • V kategorii Filmy
  • Počet přečtení: 785
  • Hodnocení:

Další články od autora »